Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

" A ray of sunshine"

Zimski mjeseci često propisno izdeprimiraju i najveselije čeljade. Hladno je, mrak rano pada, često se još osjeti desant na račun iz onog krasnog slavljeničkog mjeseca... Ostale indivudualne probleme, s kojima se svatko nosi kako zna i umije, da ne spominjem. I onda vam se nakalemi ta jedna vječno nujna i negativna persona(svako društvo ima svog Werthera) da vam dodatno pije krv. Suma njegovih problema je- nevoljen, neugledan(tako on sebe vidi), neuspješan...vječno tužan. Elem nejebica. Ženski pandan gorespomenutog weltschmerziranog je vječno raskukana i nevoljena poznanica(nedajblože prijateljica), koju ne sluša muž, ne vole djeca...ljuti svekrva, poštar...mesar(nadopuni niz). I kad takvo jedno stvorenje krene sa svojim jadima, i gladno dijete u Čadu se posrami, a onima na umoru je upravo neugodno što nisu ranije "razdužili beštek". Prekrasno je kad vam dan započne litanijom takvog jednog polupoznatog bića. Pa ignorirate. Vozite svoj film, jer eto, ni vama nije lako niti ste plaćeni slušati, da prostite, dokona izdrkavanja osobe koja je sita, kojoj je toplo i koja ne mora raditi da bi bila zbrinuta. I onda se takav jedan/takva čude što ljudi prelaze na drugu stranu ceste, zaključavaju vrata, u ljetnim mjesecima podižu prozore na osobnim vozilima, kad ih vide.Pa vas krenu zaustavljati, ispitivati što su skrivili(suzica u oku je opcionalan no poželjan detalj). Kako se vi nosite s takvima kojima je vječno teško?Prema kojima događaji u Fukushimi izgledaju kao zapuh juga u rano proljeće? Kako se suzdržati da jednu takvu "zraku sunca" ne uvalite u sniježni nanos kraj puta i zatrpate da tamo kontemplira do proljeća? Kakve su to sebične persone koje ne shvaćaju da postoje ljudi sa realnim problemima-bolesni, gladni, u strahu za egzistenciju? Eto, svaki put se šokiram kad čujem što ljudi smatraju problemom i dolazim do saznanja da su život i zdravi organi tako prokleto potraćeni na određeni soj ljudi.
2015 02 12
mislim da su svakome njegovi problemi najteži. a oni koji vole da se sve vrti oko njihovih, treba im izravno reć što rade i bok [:smijesi]
2015 02 12
kako si ovo dobro opisala! svi imamo barem jednu takvu osobu u blizini [:znoji]
2015 02 12
ufff....nemam takvih sa problemima...nekako su svi prizemni i realni..malo se pojadamo i opleti po zezanciji...ali zato ima jedna osoba koja pričom i nepovezanim sadržajem...ubija [:ljut] ....iscrpi sve pozitivno iz mene,umori me žena ,a njoj je samo bitno da priča...i priča....i za sve ima temu i odgovor...a što je najgore....kao usporeni snimak je...nikad kraja......tako da te u neku ruku i razumijem,ali nema tu pomoći ili se maknuti ili durati...takvi se ne mijenjaju
2015 02 12
[:ljut] uu odmah si me naljutila!!Sutim i sutim,a onda sam jednoj pukla i sve sasula preko moba jer da je bila blize pitaj Boga di bi zavrsila,otad pazi kako se ponasa i ne tlaci me vise..ima ih jos na listi sljedi isti postupak uzivo il putem zice,svejedno!!!
2015 02 12
To su usisavači energije [:znoji] bježim od takvih!
2015 02 12
Ma, kao stjenice su. S dotičnom osobom nisam u kontaktu cca 1,5 godine i ona nađe za shodno javiti mi se i krenuti sa cviležom kako je nevoljena.Onako, fejspalm. Šokira me ta i tolika opsjednutost samim sobom. Znam ljude koji se nose sa neizlječivim zdravstvenim stanjima...neimaštinom, bolesti članova obitelji..Ovrhama i čudima, sa zavidnom sposobnošću i bez histerije i onda ti uleti netko tko je nesretan jer mu nisi poslao poruku na fejs. Pukni puško i okreni u pravom smjeru [:frustriran]
2015 02 12
@oktopusy odlicno sazeto!
2015 02 12
Brdosuza, takav jedan hodajući egzemlar ljudske sebičnosti neće tebe ići pitati kako si i treba li ti išta nego ciljano o sebi. Što je, kvragu, u glavama tih ljudi [:ljut]
2015 02 12
50 nijansi crne [:kesi]
2015 02 12
Ili to ili 50 nijansi sebičnosti [:smije]
2015 02 12
ja se, rajo, divim i jednima i drugima. i ovima sta citav zivot provedu usmjereni na sebe i ove sta se propitkuju o njiovom bitku batku i karabatku [:smije]
2015 02 12
[:smije]
2015 02 12
@da corygan ne pitaju,a i ne trebaju,samo stoo dalje!!
2015 02 12
Ja bih karabatak ako se nuđa, hvala [:smije] Ma vrag je propitkivao, hanuma nije popila tablete i našla za shodno za nasrati se. Ja se pitam kako takve nije strah da će netko opaliti po gasu kad ih vidi na cesti. Stvarno se čovjek krene osjećati bedasto i pitati pod koji nježnik te netko takav ima memoriranog.
2015 02 12
1 2