Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Problemi s licem

probati cu biti sto kraca :) Dzgo sam vodila borbu s aknama kojih je bilo posvuda (lice,dekolte pa čak i ruke) i nakog dugogodišnje borbe riješila sam ih se! roaccutanima uglavnom. Nikad se više nisu vratile velike gnojne i upaljene akne ALI cijeli život vodim borbu s onim malim sitnim, gotovo nevidljivim bubuljičicama koje se vide pod svjetlom kada baci sjenu na njih. Lice mi ih je puno, desna strana vrata i dekolte... Kod dermatologa kada odem uvijek ISTA stvar, ili roaccutan ili kemijski piling (koji mi stvarno košta previše s obzirom da sam išla već dva puta) Uzela sam si sada ponovno eritromicim pa se mackam s time, DA LI ITKO IMA IKAKAV SAVJET? kako ih barem smanjiti čula sam da imaju u dmu neke tablete za lice? ali ja nikad vidjela. Možda se isplati probati, samo da nisu otrov kao roaccutan.
2015 02 18
za početak probaj izbaciti slatko ako papaš...i uvesti puno vode s limunom i puno voća.... definitivno nije otrov a meni jedini lijek za nečisto lice
2015 02 18
probaj kod kozmetičarke očistit lice bar jednom u par mjeseci, i preporučam sicilnu kis. i dermoabraziju... šta ja znam...meni je sve to pomoglo
2015 02 18
Slatko bi mogla izbaciti, iako nije da sam neki ovisnik. A vode i limuna - jedino to i pijem, i čajeve! Te dermobrazije i to ne dolazi u obzir jer sam bila na kiselinama, pomoglo je trenutno a od onda mi je lice puno crvenije i jednostavno nikad kao prije, nikad vise
2015 02 18
mislim da interni problem nećeš riješit eksternim djelovanjem.. ako nam nešto izbacuje na koži, izbacuje izvana.. probaj piti ekstrakt sjemenki grejpa ili koloidno srebro, a ne bi bilo zgoreg da odeš i ginekologu te zatražiš kontrolu hormona (estrogen, progesteron..).. [:smijesi] ti kemijski pilinzi, kiseline, dermatolozi, ako si želiš dobro - izbjegavaj..
2015 02 18
ako imas policistične jajnike nećeš s ničim rješit taj problem ,sto posto isprobano....nego kad izgubiš menstruaciju
2015 02 18
Probaj što više hidratizirati lice. Linija od Afrodite koja sadrži piling za lice, pjenu za čišćenje je odlična. Isto tako njihova hidrilna krema..
2015 02 18
Florence meni su oba jajnika policistična, pila sam Diane, i išla na tretmane i riješila sam se i prištića i akni, tak da nemora biti da joj neće proći, sve ovisi od organizma
2015 02 18
Ma neki problemi s hormonima sigurno jesu dok imam dosta na obrazima i vratu, no sve nekako mislim rađe nabaviti neku dobru kremu i odrzavati tako kako je nego se ponovno trovati tabletama
2015 02 18
nikita131 povukli su mi se nakon 6 mj pijenja, a sveukupno sam ih pila 9 mj + tretmani i dnevna i večernja njega lica
2015 02 19