Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

mPBZ provizija

Jel se nešto nedavno mijenjalo vezano za mPBZ? Htjela sam si maloprije prebaciti novac sa svog tekućeg na svoj žiro račun i hoće mi naplatiti 1kn proviziju [:znoji]! A prošli tjedan sam prebacila isto s tekućeg na žiro bez provizije. U čemu je sad caka? Otkako imam mPBZ (6 mjeseci) prebacujem si s jednog na drugi račun bez provizije i sad me ovo neugodno iznenadilo, pogotovo jer si hoću prebaciti 2kn koliko mi fali za narudžbu [:ljut]
2015 02 18
eni je tako prije, pa u zadnje vrijem enije, kaj su opet počeli?
2015 02 18
Ne znam što zezaju sad, makar da obavijeste. Dobijem njihove poruke u aplikaciji kad rade održavanje sustava, al kad je ovako nešto bitnije u pitanju, ništa [:ljut] Smiješno mi je ići u banku na šalter i posjediti od čekanja da bi si uplatila 2kn na račun. A ne dam im 1kn proviziju jer su bezobrazni [:frustriran]
2015 02 18
Ja samo znam kad kod njih upalćuješ na žiro provizija na uplatu je 8 kn, a preko neke druge banke 5 kn..svašta
2015 02 18
A ja digla na bankomat s amexa 100 kn, naplatili mi 30 kn proviziju..neće me vidit više
2015 02 18
Omg, tolika provizija [:boji] ? Strašno
2015 02 18
ma sonya ja malo malo prebacujem s jednog na drugi mislim da kad s žiro na tekući niš se ne plaća a obrnuto 1kn...meni je oduvijek tako...što mi je osobno totalno retadirano pa zaš se mora plaćati prebacivanje s vlastitog računa na drugi.Bzvz
2015 02 18
Čudi me što sam prošli tjedan prebacila s tekućeg na žiro bez provizije, a sad mi traži 1kn. A uvijek si prebacujem s tekućeg na žiro, rijetko obrnuto, i ne bi ništa rekla da mi je oduvijek tako, al nije... Ne znam, ne sviđa mi se to. Znam da se inače plaća kad se uplaćuje na žiro, ali nisam plaćala kad sam sama sebi uplaćivala. Mah..
2015 02 18