Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

ALIEXPRESS ??

Zanima me je li netko naručivao stvari sa ove stranice (aliexpress)? Kako brzo dođe narudžba i je li sigurno? Vidim da ima markiranih stvarčica povoljno, pa me zanimaju iskustva! Hvala! [:zaljubljen]
2015 02 18
ja sam naručivala već dosta puta. Većinom Zarine ogrlice, i sve je stiglo i sve je stvarno bilo odlično :D gledala sam i nike patike, ali se nekako nisam još usudila, bojim se da mi ne dođu s drugačijim znakom. :D moj savjet ti je da uvijek pogledaš feedback, jer tamo piše puno toga, i vidiš realne slike (ako ih netko postavi). narudžba dođe kroz neka 2-3 tjedna, isto kao i s e baya :D
2015 02 18
i ja sam narucila vec dosta puta. svaiu put je sve doslo kako je opisano..treba naravno citati feedback. cak mi je i bolje od e-baya..artikli stizu puno brze i jos mi se nijedan nije zagubio kao sto je to bio cest slucaj s e-bayom.
2015 02 18
Ja sam narucila prije 2 tj i ocekujem svaki dan [:hihot]
2015 02 18
Pripazi s naručivanjem kopija(nike,converse I sl) jer ako(a većinom da) otvore na carini slijedi ti moguća "tužba" ,uništavanje artikla kaj si naručila I kazna cca.2000-5000,00 kn.
2015 02 18
diana, imas mozda link od ogrlica? sekica bi htjela, a meni se ne trazi :) [:smije]
2015 02 18
Hvala, ne zanimaju me tenisice, njih imam i previše! [:hihot] Hvala svima na pomoći! [:poljubac]
2015 02 18
@tazy86 - samo upiši u tražilicu "za necklace" i eto ih hrpa! [:zaljubljen]
2015 02 18
tnx :)
2015 02 18
Naručujem stalno,treba samo paziti na feedback sellera i plačanje je sigurno,ide preko escrow paymenta,a sada za koliko šta dođe sve ovisi,ali ispod dva tjedna ne očekujte
2015 02 18
Evo meni su dvije narudžbe poslane 13.02. i stigle su danas ! Nikad brže [:smijesi]
2015 02 18
Ja sam čekala 4 mjeseca narudžbu, i rekla sam nikad više. [:frustriran] [:vrti] Prođe sezona dok to sr... stigne. A da ne spominjem da je izgledalo pet puta jeftilenskije nego na slikama, dakako. [:vrti]
2015 02 18
> diana1304: > ja sam naručivala već dosta puta. > Većinom Zarine ogrlice, i sve je stiglo i sve je stvarno bilo odlično :D > gledala sam i nike patike, ali se nekako nisam još usudila, bojim se da mi ne dođu s drugačijim znakom. :D > moj savjet ti je da uvijek pogledaš feedback, jer tamo piše puno toga, i vidiš realne slike (ako ih netko postavi). > narudžba dođe kroz neka 2-3 tjedna, isto kao i s e baya :D AKO VAS ZANIMA BITI MI POSREDNIK U ALIEXPRESS PLAĆALA BIH VAM ZA SVAKU NARUDŽBU.
2018 07 28
> Uljeshura: > Ja sam čekala 4 mjeseca narudžbu, i rekla sam nikad više. [:frustriran] [:vrti] > Prođe sezona dok to sr... stigne. A da ne spominjem da je izgledalo pet puta jeftilenskije nego na slikama, dakako. [:vrti] AKO VAS ZANIMA BITI MI POSREDNIK U ALIEXPRESS PLAĆALA BIH VAM ZA SVAKU NARUDŽBU.
2018 07 28
> jadrok: > Naručujem stalno,treba samo paziti na feedback sellera i plačanje je sigurno,ide preko escrow paymenta,a sada za koliko šta dođe sve ovisi,ali ispod dva tjedna ne očekujte
2018 07 28
1 2