Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

njezino veličanstvo Čokolada :D

hhaha pa copy-paste iz google-a;)
2015 02 23
njam,čokolada [:kesi]
2015 02 23
malo je reći da obožavam čokoladu [:zaljubljen] [:zaljubljen] to je takvo zlo [:smije] [:smije] [:smije]
2015 02 23
Ta sam,ne mogu bez čokolade..mislim danas je ne ću jesti da smanjim kilažu,ali ne ide [:hihot] [:hihot] da mogu pretvorila bih se u čokoladu [:smije] [:smije]
2015 02 23
Goodangel [:smije] [:smije] I ja još jedna čokoladoljupka u nizu.. [:smijesi] 'Ajme, zamislite PMS bez čokse! Ubijam!! [:jezik]
2015 02 23
sutra radim čokoladne muffine,svi k meni! [:smije]
2015 02 24
kandit i zvečevo čokolade njaaaam, mrzim milku osim kad je začinjena lješnjakom
2015 02 24
blondy posalji malo u St [:kesi]
2015 02 24
uffff, evo još jedne zaljubljenice u čokoladu [:zaljubljen] [:zaljubljen] Značiiii, nema šanse da ja jedan dan ne pojedem nešto čokoladnoo, bilo kaj, evo baš sam tamanila nuttelu sa žlicom, dečko mi kupio za valentinovo od 800 g u mulleru [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 02 24
[slika:ff2f1516-882b-4f51-bebd-b42990bb6afd] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 02 24
Obozavaaam cokoladu u svim agregatnim stanjima [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Upravo pijuckam Options toplu cokoladu, butterscotch, prefine su mi njihove cokolade [:zaljubljen]
2015 02 24
milka oreo nesto najbolje ikada [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 02 24
Isuse probala sam Oreo kekse sa duplim preljevom od čokolade, meni koja svakodnevno krkam brdo čokse je- pozlilo koliko je to slatko i ukusno ali prevari u količini i na kraju bude mučnina. Dvaput probala. [:vrti] [:place] [:hihot] Al da je u početku ukusno- jest. [:hihot] [:hihot] (Zato sam i jela, jel. [:hihot] ) Kakva je to Options topla čokolada? [:smijesi] Općenito, ima li negdje za nabaviti topla čokolada? Pila sam od Dr Oetkera, i odlična je, ali da probam i drugo. [:jezik]
2015 02 24
cure super ste..ja sam valjda jedina koja bas ne voli cokoladu.... [:sramezljiv]
2015 02 24
čokoladna sam ovisnica i ja :( samo iz tog razloga nijedna dijeta mi nije uspjela :( Kada sam u PMS-u - kravu bih pojela
2015 02 24