Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

OŽILJCI NA LICU

Pozdrav drage žene i djevojke [:zaljubljen] Imam sitne ožiljke od prištića koje sam imala u pubertetu, znači one udubine na licu. Ima li koja savjet kako se toga riješiti? Ožiljci nisu svježi. Čula sam za mikrodermoabraziju, i gel od puževe sluzi, onaj koji reklamiraju na televiziji da je zapravo ok. Ima li koja iskustva s time ili imate neki drugi savjet kako se toga riješiti? Hvala unaprijed na odgovorima [:sramezljiv]
2015 02 28
hej, moj tata je imao takvo lice kao mlad jer je imao jako loš ten kao tinejđer...išao je još 89. godine na dermoabraziju i popravilo mu je stanje...naravno, kod njega je to bilo baš jako jako loše stanje tako da i dalje ima rupice, ali zasigurno izgleda puno bolje nego što je to bilo prije zahvata [:smijesi]
2015 02 28
Ja sam ih imala od istiskivanja kod dermatologa i jos su bili ljubicasti i jako crveni. Od svih krema koje su tad bile na trzistu pocela sam koristit sudokrem. Maknuli su mi se svi ostali pristici i smanjili su se oziljci i nisu ni ljubicasti ni crveni. Krema dode 52kn u dm/ljekarni i traje dugo jer se malo stavi. Ja sam se kremom mazala cijeli dan jer sam jedva cekala da prode [:hihot]
2015 02 28
Kod mene su to sitni ali dublji ožiljci. Al uglavnom vidljivo je. Jesi li se tom kremom mazala kad su ožiljci bili friški. Jer moji više nisu friški, ne znam jel bi to kod mene djelovalo
2015 02 28
ja sam u pubertetu imala akne, upalni proces. spasilo me sta sam bila redovita u njezi lica i ustrajna u tome. još vise mi je pomogao laser na koji sam isla kod svoje dermatologice, ali najvažnija stvar u svemu je da nikad nisam dirala lice šporkim rukama, istiskala akne, prištiće, dirala ih i kopala po licu.. danas više nemam akne, nemam ožiljke, i moj ten je odličan s obzirom kako mi je bilo, nije idealan. prijateljica mi je isla na isti laser, imala je ožiljke i rupe po licu upravo od kopanja i istiskivanja, i nije bilo skoro nikakvih rezultata po pitanju izravnavanja, ali joj više nisu crvenkasti, ljubičasti.... vrlo je važno ne dirati, ne kopati.. a kad već ostanu ožiljci mislim da bi laser, pravi dermatolog mogli napraviti nešto i dati barem nekakve rezultate barem da se sve skupa manje vidi i da to ublaži..
2015 02 28
Nisu friski bili. Ali dok sam kremu koristila lice sam prala sa najnajnajjeftinijim gelom za pranje lica iz dm dode kojih 10ak kn. Kremu mi je preporucila frendica iz razreda koja je imala puno oziljaka udubina i pristica. Povuklo joj se i ocistila je lice.
2015 02 28
probaj sa nikelovim uljem, noćurak.. trebalo bi pomoći, hidratizirat će ti kožu, popravlja ten i djeluje na akne.. trebalo bi pomoći. ja ga sada koristim za održavanje..
2015 02 28
i važno je koristiti gel, kremu, bilo koji preparat koji je namjenjen vašem tipu kože. ako to ne znate sami procjeniti uvijek možete porazgovarati sa dermatologom, ljekarnicom, i sl.. to je najvažnije od svega. nemojte se zavaravati s tim da je pomoglo priji, ovome, onome.. možda je, možda je i vama.. ali ne postoji preparat koji može spasiti stvar svakom tipu kože
2015 02 28
Za takve ožiljke, ali i sve ostale je dobar dermaroller, barem internet tako kaže [:smijesi] Guglaj pa vidi [:kesi]
2015 02 28
curke i ja imam jako problematično lice,svašta sam probala al onda mi je susjeda rekla za sudocrem i kupila sam si antibakterijski sapun i lice mi se preporodilo
2015 02 28
kao i kod mene.. u pubertetu imala problematicno lice i nakon toga ostalo ponesto oziljaka.. nema vise pristica ni akni, ali kako se rijesiti ih oziljaka.. [:sokiran]
2015 02 28
što bi pomoglo kod onih sitnih rupica na licu?
2015 02 28
Sudocremom neces rijesit oziljke od akni. Mikrodermoabrazija,uglavnom nesto sto skida gornji sloj koze. Ana,mislis na pore ili?
2015 02 28
Ja sam bila na mikrodermoabraziju kod doktora ( ne kozmetičara), i bila sam jednom, zadovoljna sam, rekao mi je da bih trebala ponoviti još jednom nakon nekog vremena.Imam malo ožiljaka inače. Bitno je da to ne radite kod bilo koga, već doktora, i tek kada na licu već dužeg vremena nemate upalnih procesa.
2015 02 28
Da li imaju kakve kreme koje su za oziljke?
2015 02 28
1 2