Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Pomoć - povrat novca

Kupila sam mobitel koji je već 3. put završio na popravku, još je pod garancijom. Sada su konačno shvatili u servisu da je smeće i da se ne može popraviti i da ih popravak dođe skuplje od cijene novog mobitela. Nude mi novi mobitel iste marke kao i taj prvi, jer su ovlašteni servis i imaju samo te mobitele. Ja više ne želim ni čuti za to. Trgovina gdje sam ga uzela navodno ima ugovor sa ovlaštenim servisom i ne mogu mi dati ništa drugo, ni novac, niti bilo šta drugo iz dućana. Kome da se obratim? Sutra ću kontaktirati udrugu potrošaća.. Nisu mi ostavili izbora, nego da uzmem opet tu kantu od mobitela, koja se u pola godine pokvarila 3 puta.. Imate li sličnih iskustava, znate li nešto?? Hvala [:zaljubljen]
2015 03 01
Ne mora biti da ce drugi koji ti daju biti smece, mozda si kupila neki iz shitty serije. [:hihot] bad luck... A o kojem se mobu radi? [:smijesi]
2015 03 01
neznam kako, ako 6 ljudi koji imaju taj mobitel imaju problem s njim i svima je završio u smeću ili im je dan novi.. Prestigio [:vrti]
2015 03 01
i to su ljudi koje samo ja znam, a ko zna koliko ih je još
2015 03 01
Ha joooj,frendica ima taj mob,,svako malo na popravku,,sad nedavn riknula kamera,,,, [:vrti] [:vrti] ,nije to neka "kvaliteta",a nisu baš ni jeftini....
2015 03 01
Prestigio nis ne valja. Ja sam imala tablet pa je nakon 3mj otisao konektor za punjac. Popravljen i nakon toga otisao ekran i s njim baterija [:vrti]
2015 03 01
Ovaj moj je placen oko 1300 za te novce se moze kupiti pravi.. Jaoo jao
2015 03 01
Znate li gdje se moze kupiti baterija za Prestigio mobitel?
2015 03 01
inzistiraj na povratu. Dečko je kupio mob (HTC)i stalno mu je prasina ulazila ispod ekrana...ja to ne bi ni primjetila ,ali on je picajzla [:smije] nakon 4 čišćenja i odlaženja na servis, tražio je novi, jer mu ističe garancija a od čišćenja nema koristi i nisu mu dali... Fino je sročio mail i poslao direkt HTC-u [:hihot] [:hihot] , da vidiš kak su , brže-bolje nazvali da si dođe po drugi telefon... to ti je jedna od opcija
2015 03 01
tonkask,,imaš zamjenske baterije (oko 50,00kn),u svakom boljem zehno dućanu,orginali su oko 200kn,,,, [:smijesi]
2015 03 01
*tehno
2015 03 01
Već sam gledala i rekli su mi da zovem jedan dućan u Zg-u, no ni oni nemaju..
2015 03 01
E-bay, najpovoljnije baterije
2015 03 01
Ja sam tražila da mi naruče,,(nije mi bilo hitno),, [:smijesi]
2015 03 01