Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Popravak pincete, popravak naušnica...

Nemam pojma gdje da gurnem ovu temu, pa je evo ovdje, ak ne odgovara, brišem, dakako. [:sramezljiv] Imam dva pitanja. Pitanje prvo.... Kupila sam pincetu koja, umjesto da normalno čupa, reže sve što zahvati kao da je škarice [:sokiran] . Račun više nemam i ne mogu reklamirati. [:pospan] Ima li nekog načina da se to popravi a da ju ne uništim i ne bacim [:tuzan] ? Žao mi je novca za nju, nije bila jeftina, a koma je. [:vrti] Brusni papir nemam, napominjem! a i bojim se da bi on napravio utore u pinceti kroz koje bi zahvaćena dlačica zapravo kliznula. [:znoji] Pitanje drugo.... Otvorila sam kutijicu s naušnicama poslije duuugo vremena, i znam pouzdano da sam ih pospremila čitave, ali su od stajanja dobile oštećenja...Ima li načina da se poprave nekako? Metalne su, nisu plastične...Hmmm.. [:smije] [:hihot] Evo slika na što to sliči.. [:ljut] [slika:40898165-b16d-40d7-8f6f-5061ae21e41c]
2015 03 12
taj nakit mozes bacit....koliko vidim hrda je, nezz proguglaj mozda ima neki trik da se skine [:tuzan]
2015 03 12
a da ih prefarbaš [:zaljubljen]
2015 03 12
AndreaKod, još da i osunčam dlake kad ih čupam? [:hihot]
2015 03 12
U i ja bi pincetu takvu. Ako si neko bude naručivao neka se javi. A što se tiče naušnica soda bikarbona i alkohol jedan su od načina kako očistiti bižuteriju napraviš si kao pastu.
2015 03 12
Naušnice probaj srediti WD-om. [:hihot]
2015 03 12
Koviljka pa ljeto se bliži [:smije]
2015 03 12
@Nemiscloset: a znam da se šališ, ali budem ipak probala jer zbilja nemam što izgubiti, pa ćemo napraviti mali eksperiment sa WD40. [:hihot] [:smije] [:smije] Bar će biti zabavno ako ništa drugo. [:smije] Što se tiče popravka pincete, jučer sam vidjela frenda da ima neki svemirski fini brusni kamen oji mora prvo namočiti pa tek onda upotrijebiti [:sokiran] pa ću ga upilati da mi to malo posudi. [:hihot] [:smije] [:kesi] @Uniqueangel, neka cura takvu reflektorsku pincetu prodaje baš ovdje na krpama, imam u lajkanima već neko vrijeme.
2015 03 13