Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

flat net na mobitelu

pozdrav ima li netko možda tarifu u t-mobileu u kojoj nude uz besplatne razgovore i sms-ove (to je manje bitno) i flat internet s najvećom brzinom prvih 500mb, a poslije se smanji brzina? e sad, zanima me koliko se ta brzina zapravo smanji, tj mogu li normalno funkcionirati na netu - gledati utube i tako to hvala
2015 03 12
Imam ja,i tih 500mb potrošim za 2dana,samo na krpicama [:hihot]
2015 03 12
Poslije ti sve normalno funkcionira,brzina se smanji i spor je do bola [:smijesi]
2015 03 12
Prespor bude poslije potrosene brzine. Znaci ne zeli mi slike na Facebooku otvorit, a Youtube da ne spominjem. I ja 500 mb potrosim za dan-dva [:sramezljiv]
2015 03 12
Prespor bude poslije potrosene brzine. Znaci ne zeli mi slike na Facebooku otvorit, a Youtube da ne spominjem. I ja 500 mb potrosim za dan-dva [:sramezljiv]
2015 03 12
a čovječe, a lik me sad nagovorio da potpišem jer me uvjeravao da je brzina poslije 64mb/sec, što je ok...ali nisam mu još dala osobnu jer sam ju izgubila neće ju onda ni dobiti...nadam se da se može onda poništiti ugovor s obzirom da nema podatke s osobne i to a ja mislila da je super tarifa jer uključuje 500 min prema mobitelima, 500 poruka i flat za 95kn mjesečno...još dobijem i neki mobitel uz to a jel ti očitava utube?
2015 03 12
Meni 500 MB traje skoro cijeli mjesec jer se kačim na wifi doma. I nisam stalno dostupna. [:smijesi] [:smije]
2015 03 12
aha, sad tek vidim ovo za utube...ma užas nadam se da mogu otkazati to što sampotpisala jer mu nisam dala presliku osobne
2015 03 12
A gle..al sve tarife tak imaju za smanjenje brzine. To jednostavno nemres zaobic haha. A na youtubeu mi video ne zeli ocitat, nema sanse. Ja sam na T-mobileu
2015 03 12
Ako si potpisala ugovor, potpisala si. Čitaj odredbe o prekidu ugovora, najvjerojatnije ti mogu tražiti nadoknadu do kraja ugovorne obaveze da platiš.
2015 03 12
ja ti imam plan za mlade u t-mobile-a, besplatni pozivi u tmobile i fiksni t com, 200 sms ova, 200 min poziva prema drugim mrezama, i neogranicen internet, kad potrosis 1 gb prometa onda se smanji brzina.. al onda bude bas usporen, no meni 1 gb uhiti vecinom za cijeli mjesec [:smijesi] meni racun dolazi oko 130, mozes uzeti na godinu ili dvije, meni je sada istekla godina, ali sam ostavila da ide iz mjeseca u mjesec pa ak bude nes bolje predem na to [:smijesi]
2015 03 12
ali ugovor još nije aktiviran jer nema presliku osobne jer ju nisam imala kod sebe i rekao je d ju pošaljem u toku dana ne znam jel se mogu na to izvući :)
2015 03 12
To što nije aktiviran, ne znači da nije valjan. Potpis je gore. Njegova će dobra volja biti predati ugovor ili ne. :) To što nisi dala osobnu samo znači da ti duže vrijeme neće opcija biti uključena.
2015 03 12
mislim da mozes. ne smiju oni aktivirati nista bez osobne
2015 03 12
Brzina je premala, nist se ne moze, ucitava se tri sata, youtube nema sanse, na instagramu se ni slike ne mogu ucitat [:place] [:vrti] Meni su tako nudili tarifu 90kn fiksno jer kao moja trenutna za mlade s prvotnim popustom od 50% izlazi iz sustava, lik mi napricao kako ta neka tarifa zapravo dode 130 ali za mene je popust pa je 90 kn, na kraju kada mi je dosao ugovor doma ispalo je da mi je lik ukljucio tarifu od 75kn i ukljucio neku opciju za 15kn i to je skupa 90, ja poludila jer je jedno rekao a drugo pisalo u ugovoru [:frustriran] [:frustriran] jos sam od drugog agenta saznala da moja tarifa zapravo uopce ne izlazi iz sustava e onda su me culi, napala sam ih da su me prevarili i rekla da ne ukljucuju uopce novu tarifu, nakon mog napadanja nisam morala platiti ni raskidanje ugovora ni nista, malo smo se navlacili ali sam ostala na staroj tarifi [:smije] Kako se onda ugovor preko telefona sklopi bez osobne, dode postom ugovor i valjan je od trenutka kad ste rekli da pristajete na uvjete i aktivira se pocetkom iduceg mjeseca?
2015 03 12
1 2