Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

iskustva sa držanjem rezervacija?!

Pozdrav curke, kakvo je vaše mišljenje i kakva su vaša iskustva na temu rezervacija?! Nisam imala ništa protiv, dapace, ali predomislila sam se. Jedna korisnica me prije nekoliko mjeseci pitala da rezerviram haljinu, pa se mislim u redu, nema problema... Nakon 10 dana, (tako smo se dogovorile), od nje nema poruke, prošla još dva dana i još ništa... Evo sad ima od toga skoro mjesec dana a ja njenu uplatu još nisam dobila [:jezik] [:jezik] Još par cura me zamolilo za rezervacije pa bi na dogovoreni dan ili par dana nakon poslale kako su se ipak predomislile [:znoji] Nije mi jasno zašto traže rezervacije ako nisu sto posto sigurne!! I tako do sada nijedno pozitivno iskustvo što se rezervacija tiče, strašno! [:sokiran] P.S. Sigurna sam da je bilo ovakvih tema i ranije ali nisam aktivna na forumu i nisam mogla pronaći, pa eto ispričavam se onima sa tankim živcima koji se ježu kad po stoti put nalete na istu temu [:hihot]
2015 03 12
Ja vise ne drzim rezervacije bas zbog takvih iskustava. I napisala sam u 'o meni' da artikl prodajem onome tko prvi odluci kupiti, a ne onome tko se prvi javi pa se onda vise ne javlja danima. [:vrti]
2015 03 12
Moram priznati da me nitko hos nije tražio da rezerviram ali su meni rezervirali ali sto puta su me pitali da lu cu sigurno uzeti Mislila sam si da šta me ispituju toliko,ako sam rekla da cu uzeti onda cu uzeti sami nemam momentalno pare.
2015 03 12
jako losa iskustva imam, drzala sam ih prvih godinu dana, sada vise ne, osim ako je petak, onda drzim rezervaciju do ponedjeljka, postotak cura koje su ispostovale rezervaciju ili cak javile da odustaju je nikakav, na zalost. sada sam voljna rezervirati uz kauciju, onda si 2x razmisle hoce li rezervirati i naravno da sve odustanu i nikad se vise ne jave [:smije] [:smije] [:jezik]
2015 03 12
Držim rezervacije 3 dana, smatram da je to ok jer u 99% slučajeva mi se oni koji su tražili iste nikad više nisu javili. Razumijem da netko čeka neka novčana primanja koja momentalno nema, a da je neki moj artikl popularan i zatraži rezervaciju do određenog dana da ga ne prodam i na to pristajem, čak i više od ta spomenuta 3 dana. Ali uvijek ih podsjetim na rezervaciju kad ona istekne po dogovoru i tada stavljam artikl dalje u prodaju. Sama sam tražila rezervacije iz istih razloga, ako je artikl popularan, a ja trenutno još nisam dobila plaću pa bih uvijek uplatila kako smo se i dogovorili, no ako smatram da se artikl neće prodati dok ja budem u mogućnosti kupiti ga, nikad ne gnjavim prodavače s zahtjevanjem rezervacije jer vidim i kužim da to izaziva nepovjerenje, bojazan i određeni "stres".
2015 03 12
Nekidan sam se javila curi za 1 artikl, cijena, sve super, odgovara, ali u opisu naknadno procitam rez, a vec sam llikula 'zelim to' i u por naglasila da sam ozbiljan kupac i ako je sve kao i navedeno, da cu odmah taj dan uplatit, ona odgovori da je rez, ni manje ni vise nego do 1.4 Ovo je bilo prije koji tj, dakle rezervacija od vise od mj dana mi je presmjesna!!! Dobra ideja Lana, rezervacija uz kauciju
2015 03 12
Rezervacija maksimalno dva dana, a inače tko prvi.....
2015 03 12
Cure znaju biti baš grozne, jedna me je vozala 2 tjedna za 40 kn. Sad će i sad će pa ipak neće. Na kraju se više ni ne javlja. [:vrti] A opet, ako kažeš da ne uzimaš rezervacije bude i moljakanja i dignutih noseva. Treba imati dobru taktiku. Ali ono što mene nikad neće biti jasno, zašto se uopće cure javljaju za kupnju ako nemaju spremne novce? Pogotovo kad su jeftini artikli u pitanju. [:vrti]
2015 03 12
Do sad nisam tražila rezervacije, a i ne bi sigurno zamarala ljude ako nisam sto posto sigurna da to želim, ali eto izgleda da ne razmišljamo svi isto
2015 03 12
Ja sam znala više puta tražiti rezervaciju ali sam uvijek i uplatila. Ako nisam sigurna da ću kupiti onda i ne tražim rezervaciju. Ali meni se kao prodavaču dogodilo više puta da se ne realizira kupnja nakon rezervacije. Jednom sam rezervirala na 20 dana i tako dugo više ne bi. Baš sam bila ljuta na sebe.
2015 03 12
[:smije] [:smije]
2015 03 13
Još jedan biser sa krpica [:hihot] [:hihot]
2015 03 13
meni je jedna cura tražila rezervaciju 2 tjedna...reko ajde...još mi je sa 70 kn spustila na 50,reko ajde,tražila me mjere ovakve,onakve...reko ajde...da bi se čak javila nakon skoro 2 tjedna i rekla sorry ali neću kupiti. Mislim tko tu koga j...??? Onda sam joj lijepo odgovorila da bi joj 99% krpičarki za to dale negativnu ocjenu,ali reko ja neću izamolila sam ju da mi se više ne obrača ukoliko nema novaca za kupnju i da ne troši moje dragocjeno vrijeme... mislim svašta kaj ideš kupovat ili rezervirat nešto ako nemaš za kaj kupiti?!?!!? [:frustriran] [:boji] .... da bude stvar još lijepša taj dan baš kad sam rezervirala javila mi se žena za kupnju,reko,na žalost rezervirano....izgubila kupca još k tome zbog te blesače neodgojene!! u međuvremenu sam dogovorila zamjenu sa trećom curom i javi mi se ova blesaća i veli da bi ona ipak uzela artikl ako još vrijedi ista cijena? Aha...reko ma da dođe artikl i 500 kn nebi ti ga prodala....nisam joj ništa odgovorila... [:frustriran]
2015 03 14
a ima jedna kaj je htjela kupit majicu i daj ovako slikaj daj onako i lijepa joj je i prekrasna i sve je super ajmmeeee oduševljenja i veli mi imam ju u omiljenima pa vam se javim....wtf?!! Reko ok. Kaj da ja sad kažem majko mila... [:boji]
2015 03 14