Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Nuxe creme prodigieuse, iskustva?

nuxe krema prodigieuse je hidratantna krema protiv umora kože. zanima me je li ju netko probao, kakva je?
2015 03 13
Ja nisam tu kremu,ali jesam fraiche,od meda i nirvanesque-i sve tri su dobre,fraiche najviše koristim Probaj zamoliti nuxe hr da ti pošalju testere te kreme da ju probaš.
2015 03 13
Tester je cijeli proizvod. Proizvođač ga salje samo ako testira proizvod prije nego ga da u prodaju. Uzorak je ona mala vrećica za 1,2put isprobat, kada je proizvod vec u prodaji a kupci nisu sigurni za kupnju. [:smijesi] Nuxovci šalju samo uzorke. Uglavnom, traži da ti posalju (uzorke) da se lakse odlucis prije kupnje. To salju. [:smijesi]
2015 03 13
Eto dobro MaDame,šalju uzorke. Vjerovatno bi joj poslali uzorke i da je napisala riječ tester.
2015 03 13
Nisam ju koristila no čitala sam mnogo recenzije i sve su žene bile jako zadovoljne s njom, možeš se javiti Nuxe na facebook ili preko kontakt e-maila i zatražiti da ti pošalju uzorak kreme pa da isprobaš prije no što se upustiš u kupnju [:smijesi]
2015 03 13
hvala cure :)
2015 03 13