Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Kopije na Aliexpressu

Ovako, citala sam da su ljudi imali uglavnom pozitivna iskustva s aliexpressom, ali me zanima je li koja narucivala kakve kopije satova i tih 'sitnijih' stvari i dal im je to proslo na carini? znam da su nekima uzimali narucene nikeice i conversice, pa me zanima dal ovo prolazi... [:smijesi]
2015 03 14
Meni je proslo za sada sve što sam uzimala sa Alija, ali to je sve bilo tako nešto sitno. Jedino sam si torbu jednom narucila pa su mi poslali zahtjev da im pošaljem račun, ali pošto je torba bila oko 120kn nisu mi ništa carinili. Uglavnom ce otvarati veće pakete
2015 03 14
neke i dalje narucuju tenisice i uvijek im prijede carinu [:sokiran] cijena 350 kn a kod nas tenisice 450 kn,nemoras se bojat hoce li prijec carinu ili ces morat platit kaznu a nemoras ni cekat i imas original tenisice [:smije]
2015 03 14
ja bi bobby marant,al me strah.
2015 03 14
mene isto zanima, ja bih si narucila kao Mango torbu [:smijesi]
2015 03 14
Ja sam naručila manju Mangovu i došla mi bez problema [:smijesi]
2015 03 14
Ja bolje ne bi narucivala kopije, zasto riskirat kaznu. [:smije]
2015 03 14
Ja mislila naručit one balerinke like Valentino rockstud, mislite da će to carinit?
2015 03 14
ja s tim cipelama ne bih riskirala jer kostaju +/- $40, a carina se placa iznad 160 kn pa bi mozda mogli otvarat taj veci paket. :/ ja cu vjerojatno riskirat s ovim satom, oko 100 kn me kosta pa javim kak je proslo.. [:smijesi]
2015 03 14
da i ja sam narucivala kopiju ali prek druge osobe.. a kada sam ja ( evo vec 2puta) meni treci put zovu na carinu i drze predavanja o kopijama itd itd.. ali ajd dali su mi ...no sada me zanima kako opet naruciti [:boji] da mi ne bi zadrzali na carini...? da probam na tuđe ime? jer sve sto prek drugih narucim sve uredno dođe [:frustriran]
2015 03 14
ili mozda necu :P
2015 03 14