Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Sladoleeed :D

Sjeca li se tko sladoleda u casici,vecinom bijele boje ambalaza a sladoled kao slag pa komadi voca,recimo jagoda
2015 03 15
imala sam I zdjelicu no mama mi razbila ajmeee kaj sam tužna bila ,,mama rekla ti nisi normalna zdjelica ko zdjelica,,ali to je od kinder lade,ne razumije ona mene [:hihot] mi smo nedavno(prošlo ljeto)čistili tvan doma I našli flašaaaa iz 80-ih [:smije] .Ulje je prije bilo u staklenim flašama koje su bile povratne npr(a moga si odnjeti u uljaru pa ti napune)Još je bila "petokraka" na flaši... [:smije] .Flša od pive s početka 90-tih. Sokova Polo(proizvodila karlovačka pivovara) nema im zamjene danas.Čitam deklaraciju voće+voda+šećer,nikakvi adativi I E brojevi.....
2015 03 15
KINDER LADA... [:place] [:place] [:place] [:tuzan] To je bio najfiniji namaz ikad.. Po sladoled idem sutra na tisak. Ova tema me baš raznježila. [:zaljubljen]
2015 03 15
Ma sve je prije bilo finije,ukusnije,zdravije ili se to meni samo čini? [:kesi]
2015 03 15
malenaancica03@ da fakat bio je bor, cuj mene kaktus, [:smije] vise ne znam ni sta pisem, mozak mi se bio ufurao na one nagradne igre na drugim temama [:hihot] [:hihot]
2015 03 16
[:smije] [:smije]
2015 03 16
1 2 3 4