Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Romwe naručivanje

Jel neka od vas možda naručivala već sa stranice romwe.com ? Davno san čula za nju, sa YouTubea i sličnih stvari, i ima odličnih komada, sve po mome ukusu! I skuplja se nas par da naručimo svaka po nešto da skupimo 50$ i izbjegnemo shipping od 100 kuna. Ali svejedno me zanima, kakvo je to, ako je netko već naručivao? [:sramezljiv]
2015 03 18
Ja sam naručivala, super im je robica :) Jel bi se mogla uključit u vašu narudžbu? Htjela bi jednu majicu, a ne da mi se skupi shipping plaćat smao za nju :)
2015 03 18
ja sam isto naručivala, dosta puta..uglavnom sam bila zadovoljna, ali znalo mi je doć puno visećih konaca, nemarno sašiveno i tak..ovisi o tome šta sam naručivala..ali sve u svemu, okej!
2015 03 18
Ja sam naručivala, u zadnje vrijeme manje jer su uveli poštarinu.
2015 03 18
NemisCloset pridruži se našoj narudžbi ko dragonschild haha :D Dobro, po ovome što ste vas tri odgovorile nije ništa nerješivo, ako i bude koji konac [:smije]
2015 03 19
Drage cure, vi koje ste naručivale, jeste li morale plaćati carinu iako je nakon prijeđenih 53 eura poštarina besplatna?
2018 08 19