Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Meditirate li?

Prosto ko pasulj, meditirate li? Podijelite iskustva i tehnike, komparirajte svoju narav prije i poslje prakse, pitajte, dijelite - jer duša zna kako da se liječi, izazov je utišati um. [:smijesi]
2015 03 19
meditiram, posebnaa vrsta glazbe za to, neki rekvizitići...... treba uskladiti tijelo i duh, naravno
2015 03 19
kakvi rekvizitići, svijeće, mirisni štapići? ja meditiram bez rekvizita i u tišini, lakše mi se skoncentrirati na disanje [:smijesi]
2015 03 19
i meditiram i prakticiram tai chi i jos uvijek me budale uspijevaju izbaciti iz takta [:hihot]
2015 03 19
svijeće, eterično ulje, sandalovina najčešće jer me odvede na mjesto na kojem zelim biti....a glazbu volim jer mi je lakše disati i prazniti um [:zaljubljen]
2015 03 19
kada...ambijentalna glazba...svijeće...samo se fokusiram na plamen svijeće i ommmmmmm [:smijesi]
2015 03 19
tai chi mi je jako zanimljiv.. a jasno da nas štošta još izbaci iz takta no oprostimo si radi toga, nismo perfektni no uviđam neko savršenstvo u trudu da budemo [:smije] [:smijesi]
2015 03 19
Vi curke koje glazbu ukomponirate, sto slusate tad?
2015 03 19
ja volim laganu klasičnu....bilo što bez riječi [:smijesi]
2015 03 19
Yoga :) ne moze mi nista kao ni vama pomoci za to izbacivanje, ali kako se kaze sve negativno pretvorite u pozitivno i biti ce vam lakse [:kesi]
2015 03 19
meni je recimo to apstraktno, kad meditiram i potpuno se isključim, sasvim su mi nebitne okolnosti, oči su mi zatvorene, bestežinski jedva dišem.. što se tiče svijeća i plamenja, poznato mi je da se takve 'meditacije' koriste u različitim praksama koje nisu nužno baš sjajne :) znaš, imaš vatru u sebi, ne znači ti plamen izvana [:smijesi]
2015 03 19
petra sjećam se svojih početaka s jogom, mislila sam ma koje disanje, koji sklad, nema šanse, savijem se ko prut još trebam disat duboko a jedva dubim, osjećala sam se ko idiot.. više se tako ne osjećam [:smije]
2015 03 19
Plamenje i mirisni štapići koriste se i u praksama koje su baš sjajne, npr. u joga tehnikama. Vatra je pročišćavać samo takav, plamen je također simbol samog života. Simbolika je u meditativnim tehnikama s pravom i svrhom važna.
2015 03 19
koristim svijeće i mirisne štapiće inače jer mi odgovara ambijent, ne nužno pri meditaciji.. više sam od meditacije u prirodi tako da mi u tom segmentu rekviziti nisu potrebni [:smijesi]
2015 03 19
živim u centru zagreba....pa mi se baš i ne ide tramvajem negdje da meditiram.....a s obzirom da meditiram u mraku, plamen svijeće je jedina vidljiva točka na koju se skoncentriram.... [:boji] nije da sam sotonista/piroman/ko zna šta zato što volim gledat svijeću [:znoji]
2015 03 19
1 2