Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

Kišobran kolica- Maclaren? ( iskustva)

Pozdrav mame, bake , tate...kupujemo kišobran kolica za dvogodišnjaka, visokog i sitnog [:zaljubljen] ...zanimaju me vaša iskustva , sviđaju mi se Chicco( jeftinija no imali smo sa starijima i bili prezadovoljni) i razvikanija ( s razlogom ili???)Maclarenova- ima više vrsta, od 3500 do 1500kn...molim vas iskustva iz prve ruke- bmw, quest, XT. XLR .. ili kako već..sklapanje, održavanje, izdržljivost, udobnost, praktičnost, vole li ih djeca? Hvala [:smijesi]
2015 03 22
,,,ako netko ima i neku drugu marku , a prezadovoljan je- dapače...molim preporuke!
2015 03 22
Imaš Chicco Echo (bez problema s jednom rukom možeš rukovat)...2,5 puta su jeftinija od iste varijante Maclaren... Ja sam isto skoro kupila Maclaren i onda sam našla Chicco za upola manje novca i još sam bila presretna što mi je ostalo dovoljno novca i upisala sam dijete dva semestra u muzički vrtic i bile smo oduševljene [:smije] ...budi prakticna jer nisu to mali novci...kupi ova jeftinija kolica a s ostatkom novca recimo možeš malog odvest na tečaj plivanja za mališane [:smijesi]
2015 03 22
mi imamo maclaren xlr, zadovoljni smo, lako se sklapaju, navlaka se lako skida i pere, dobiješ s njima i zimsku navlaku, podložak i zaštitu za kišu.. međutim, mali se sa 1,5 g prestao voziti u njima, želi hodat.. tako da su nam ostala kao nova za možda 3. jednog dana.. [:jezik] ali da, dosta su skupa... [:sokiran]
2015 03 22
Ja imam quest za dečka koja sada prodajem na Njuškalu, plavo zelena prekrasna i jaaako očuvana, a za curku skuplji model tehno xt! Obožavam ih i jedva smo čekali da počnemo sjediti onak čvrsto da ih kupimo jer sam se preporodila koliko su lakša i koliko se lagano sklapaju! Za 2 godišnjaka ti je dovoljan quest model, a mislim da ima još i jedan jeftiniji model, to ti je čist ok, ovi skuplji modeli su za manje kikače... Ima trenutno za kupit quest denim sa krovom pomičnim kao zaštita od sunca i vjetra, limitirana serija!!! Ja imam samo riječi hvale za Maclaren, vrijede tih novaca! Ako ste zainteresirani za kupnju quest javite mi se u poruci...
2015 03 22
Nije mi bilo u opciji kupovati nova pa sam tražila kvalitetnija polovna. Tražila sam na njuškalu maclaren quest s obzirom da imaju više položaja da beba može udobno i zapajkiti. Cijena polovnih je uglavnom oko 1000kn i vec sam dogovorila s gospođom kupnju kad je moj muž našao za 700kn. Bila sam užasno skeptična u kavom su stanju s obzirom na nisku cijenu,a na kraju ispalo da su super očuvana jer su oni ta kolica držali u autu kad bi išli nekud,a druga su koristili za svaki dan. Kupili smo ih i zadovoljna sam s obzirom da su kišobran kolica. Lagana su,a nema bojazni od prevrtanja,otpadanja kotača i slično. Koliko god bila lagana ona su meni sigurna i čvrsta i to mi se sviđa kod njih. Kad beba zapajki lijepo mu spustim naslon i to je to. Ispod je velika praktična košara u koju stane hrpa špeceraja i kantica i lopatica. Ja sam zadovoljna.
2015 03 22
Koliko god imala ili ne imala love iskreno ne bi dala 3000kn za kišobran kolica. Jer koristimo i kolica i guralicu i vozim ga na biciklu i malu lokomotivu guralicu tako da nisu iskorištena ful nego povremeno.
2015 03 22
za tako veliko dijete kupi novi quest denim
2015 03 22
slažem se quest denim limitirana serija, imaju pomićni krović mraaaaaaaaaaak!
2015 03 22
Hvala svima... da, denim quest [:zaljubljen] su jedna o kojima razmišljam...no muči me kako se taj jeans ponaša na suncu , da li posvijetli, kako se suši ( sigurno duže od uobičajenog materijala)- zato bih možda radije xl plava sa sivim krovićem [:zaljubljen] ... meni su lijepa bijela i plava bmw [:zaljubljen] ( sad su na akciji 2900 preko baby centra i još -5% za gotovinu) no mm odlučno odbija tako nešto... [:jezik] , naj su je model ( široka i mekana)i boje...
2015 03 22
i sad ne znam za bež crna xlr [:zaljubljen] , imaju dodatan footmuff ( treba li mi na zimu, tj da li dijete stane tada u to-mali bude već na veličini 104), nije li ta navlaka unutra mucasta i pretopla za ljeto, ima li smisla kupovati tako velika , još uvijek imamo doma stokke, maleni ih jako voli za popodnevni spavanac samo su meni nepraktična , a večernje šetnje uglavnom prohoda...a čula sam i da se ručke brzo unište??? vrijede li najviše novaca od svih navedenih???
2015 03 22
Da, bitno je i da idu barem u poluležeći položaj ako mali zadrijema...nadam se prodati Stokke tako da ova ne smiju biti baš preneudobna...
2015 03 22
...ne usudim se kupiti polovna jer sam jednom kupila putni krevetić koji je smrdio po cigaretama [:tuzan] [:sokiran] ...taj sam poklonila, isti tjedan kupila novi novcati ...možda i jesu neka na Njuškalu očuvana , bez ogrebotina i slično no ako ih ne mogu uživo vidjeti kak da znam da li mirišu [:sramezljiv] ...evo da budem iskrena...
2015 03 22
ja sam imala 2008 techno xt pa XLR, pa Juicy vozila sam i quest i rider konstrukciju novi quest (pazi dobro ako kupuješ polovna) ima 0 položaj i kupolu koja se spušta do dolje (stari nemaju ni 0 položaj ni kupolu) meni osobno quest nije sjeo - on mi je nekako prenizak - po meni quest je za niže ljude... meni je najzahvalija rider konstrukcija - to je bio yellow submarine, spitfire i juicy to je nešto između questa i XT-a (a nije nizak kao quest)
2015 03 22
maclaren su prodajna kolica glupo je uspoređivati chicco i maclaren to je kada uspoređuješ Golf i Kiu što ćeš danas sutra prije prodati ako se i kada se odlučiš na prodaju? meni svaki maclaren kojeg sam riješila prodati (a promijenila sam 4 komada) bio na njuškalu ravno pola dana do 2 dana
2015 03 22
1 2 3