Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Skidanje šminke

Jučer sam načula razgovor dvije gospođe u DMu kako skidaju šminku s tvrdim sapunom (tipa dove/nivea i sl). Prakticira li to koja od vas i koji sapun kupi? Da li dobro skine šminku? [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 03 24
Neznam o tome nista,samo da sapun jako isušuje kožu lica
2015 03 24
Pa, dobro skine puder i sve ali nakon toga treba svakako još blazinicom očistiti lice i dekolte nekim hidratantnim losionom
2015 03 24
Ja skidam maramicama balea iz dma za skidanje sminke...I zadovoljna sam,jos i fino mirisu [:smijesi]
2015 03 24
Ja kad se tuširam operem lice sa gelom za tusiranje,dove onaj kremasti je najbolji,sve skine,a od krema i bilo cega sta se sa vatom skida il maramice za skidanje sminke faca mi bude crvena i vidi se da je koza iziritirana
2015 03 24
heh - ja sam prije 10ak godina sminku skidala dove sapunom... sad se sluzim lorealovom micelarnom, divota kako je to sredstvo njezno...
2015 03 24
Prvo skinem sa micelarnom od Lierac-a, a potom operem lice Chicco ili dječjim Johnsons sapunom [:smijesi]
2015 03 24
Probala sam i dobro skine šminku, ali nije to dobro inače raditi jer tvrdi sapun isušuje kožu i začepljuje pore. Koristim LRP micelarnu, nekad vlažne maramice i obavezno gle za umivanje [:smijesi]
2015 03 24
Precleanse od Dermalogice. Ulje za sve tipove koze. Temeljito skida sminku i nakon njega ne trebate koristiti nista vise. Jedino kad s njim ocistim lice i umijem se nema tragova pudera na rucniku.. Cijena mu je malo veca ali ga se jako malo stavlja i dugo traje..
2015 03 24
Mokre maramice iz Oriflame-a ili Niveine baby, ako se isuši koža hidratantna krema [:smijesi]
2015 03 24
Ne prakticiram to jer sapun jako isusuje kozu i ne znam kako bi skinula maskaru i eyeliner a da mi sapun ne ude u oci, vjerujem da pece kao sam vrag [:smije] inace skidam sminku uljem i micelarnom i onda se umijem nekom njeznom umivalicom
2015 03 24
Sapun mi nikako ne odgovara,jako isušuje kožu i sva se zacrvenim... inače skidam šminku dječjim vlažnim maramicama od Hippa i nakon toga prijeđem s vaticom natopljenom micelarnom od Mixe (preporuka,odlična je) [:zaljubljen]
2015 03 24
Samakam- obožavam precleanse. Koristiš li još nešto od Dermalogice?
2015 03 24
oci vecinom na vaticu niveu i skine mi sve, a lice prodem alkoholom i kasnije si operem i namazem kremom i meni najbolje iskrenoo [:kesi] ne sminkam se precesto pa mi ne isusi kozu alkohol kako bi svi rekli [:sramezljiv]
2015 03 25
MarinaMaric definitivno no.1 za lice [:zaljubljen] Nesto najbolje sto sam probala. Koristim njihov peeling Daily skoro svaki dan iza Precleansa i nakon toga dvoje u kombinaciji lice je savrseno glatko. Za dan koristim Activ Moist ljeti jer mi se lice masti a zimi Skin Smothing jer mi bude malo suha. I booster spf 50 od proljeca do jeseni zbog flekica. [:smije] Svasta nesto uglavnom i meni najbolji proizvodi [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 03 25