Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Očajna sam..;(((((((((((((

Užasan dan....a nikad da prođe [:vrti] [:place] Uglavnom razbila sam mobitel star dva mjeseca, više se ne može ni upaliti. A moram ga otplaćivati još 22 mjeseca.. [:place] [:place] Sad me zanima da li netko zna koliko se kreću cijene popravka, razbijen je i ekran i displej...ma sve.. ili se uopće ne isplati popravljati?! Radi se o Samsungu Grand Neo..help
2015 03 25
Servisi su preskupi..jao
2015 03 25
mozda da potrazis na njuskalu neki kojem je neispravna matična a ispravan ekran?
2015 03 25
a joj, bas mi je zao. Ja stalno od toga strahujem jer isto imam na ugovor, pretplata plus uredaj. moja frendica je razbila samsung noviji. Platila je 400 kn popravak prosli mjesec. al ovisi o modelu. Moze biti i duplo skuplje.
2015 03 25
Ma krenula sam tražiti ,ali ne znam jel to sama kod mene ali stranicu na njuškalu otvara deset minuta...pukla sam [:vrti]
2015 03 25
Ima na ebayu displeja i ekrana skoro za sve mobitele,samo nađeš nekoga da ti ga "sastavi",,,Ja imam grand neo i nisam ga ni koristila dok nisam nabavila masku.....
2015 03 25
Ako je samo ekran preko ebaya su triput jeftiniji nego kod nas, priji sam za SonyE naručila..
2015 03 25
Moj se S4 napadao i napadao, jedan put s motora, i ko nov [:smije]
2015 03 25
Jedna moja je za Samsungov Galaxy Neo oko Božića platila nešto više od 600 kn ali sve je radilo samo puknut ekran ali se valjda mjenja u kompletu cijeli displaj a ne samo površinsko staklo. Mobić je bio star oko 2 mj
2015 03 25
Gle ,nisam stručnjak za mobitele ali ne može se ni upaliti pa pretpostavljam nije do ekrana samo. Eto imamo sreće,kćer je prije par mjeseci razbila SGS3 ali je samo ekran pukao . Poludjet ću [:place] [:place]
2015 03 25
Ajme ma kojih mrtvih 600 kuna....to mi je preskupo [:place]
2015 03 25
A jamstvo?
2015 03 25
Ja ga imam platila ga odmah u kešu ali zašto nisi kupila onu maskicu za zaštitu i kad ti padne ništa mu ne bue ja san se tako osigurala a baš mi je žao
2015 03 25
A neznam, prvo bi trebala vidjeti što je, pa naručiti.. Ja nikad nisam kupila bolji mob nego što mogu iskeširati za nj. Takve stvari ne kupujem ¨na kredit¨, ali svak ima svoje, sretno [:zaljubljen]
2015 03 25
Malena hvala ti [:smijesi] Jamstvo,hm pa do mene je,ja sam kriva što sam ga razbila ,mislim da jamstvo s tim nema ništa ili???!!!
2015 03 25
1 2 3