Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Koji ŠAMPON za kosu koristitee?

Meni niti jedan ne odgovara kosa se zamasti nakon dva dana a sve moguće sam isprobala. dajte neki savjet [:sramezljiv]
2015 03 26
Od svih isprobanih , najbolji se pokazal Kron šampon i njihov regenerator...... Preporučila mi je frizerka i malo sam se dvoumila kad sam vidjela cifru ( nekih 200 kn ) , al vrijedi svake lipe.... No.....možda ti niti on neće odgovarati.....tak da..... [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2015 03 26
wella, loreal... i od koprive neki šampon, neće ti se toliko mastiti...mozda dobro ne ispereš masku ili regenerator...meni se to znalo događati... ili sam stavljala previše ulja na ostatak kose..bila je prekrasna mekana i svilena do drugog dana, a treći masna da bi mogla biti umjesto tave [:hihot]
2015 03 26
Jooj katastrofa. Kosa mi se ne masti strašno, ali sam puuuuna peruti i ,,kraasta" peruti koje kada otkinem lagano raskrvare. Užas.. ili mi se kosa napuhne. Svaki koji koristim je isti. [:place]
2015 03 26
E da cure, kakvu četku koristiti za lagano kovrčavu kosu?
2015 03 26
imam jako masnu kosu,nakon dva dana koma... pa sam se odlučila uzet od herbala essence zeleni šampon za masnu kosu i super je.. kosa em što se ne masti jer super meka..
2015 03 26
Ja sam isprobala sve drogerijske brandove pa profesionalne Kerastase, Redken, Bonacure itd itd pa medicinske Vichy,LRP. I jedino sta mi je ikad pomoglo je John Masters Organic Scalp shampon kosta ko suho zlato [:ljut] ali koji rezultat. Od moje jadne kose sklone otpadanju, svakodnevnom mascenju napravi grivu nevjerojatan volumen i smanjeno mascenje znacajno. Gotovo cudo jos da je cijena normalna [:place]
2015 03 26
Probaj od koprive, neki kvalitetniji.
2015 03 26
Pazite da kada nađete super šampon da ga ne koristite stalno jer tjeme i kosa se naviknu i onda učinak više nije isti. Ja nikad ne kupujem 2 ista šampona za redom.
2015 03 26
od l'occitanea za volumen..super je ali isto nije bas jeftin [:place]
2015 03 26
Meni je frizerka nedavno preporučila nekakav Pivski šampon koji se može pronaći u Mulleru. Kaže da potiče rast i da je kosa nekako sjajnija i zdravija. Ima malo jači miris, ali veli da nije ništa strašno. Cijena je od prilike kao i ostali šampomi, od nekih čak i niža. Pa eto, ja ga uskoro namjeravam isprobati za svoju tanku i beživotnu kosu koja se zamasti nakon dan i pol [:frustriran] [:hihot]
2015 03 26
Melvita za prhut i masnu kosu-sjajan sampon na prirodnoj bazi
2015 03 26
Ja perem kosu sa sodom bikarbonom. Nažalost masti mi se i dalje, iako sam se nadala da će i za to pomoći jer navodno da bi se nakon nekog vremena trebala manje mastiti, ali kod mene se to nije popravilo. Ali mi je zato ojačala kosa. Nije to sad nekaj vau, ali s obzirom da imam slabu kosu meni je i to puno. Ispirem ju sa jabučnim octom pomiješanim sa vodom i sjaji mi se kosa (i ne, ne smrdim [:kesi] ). A najbolje od svega je da mi više ne treba regenerator. Prije se nisam mogla počešljati bez regeneratora.
2015 03 26
Kosta ti taj pivski 12 kn, nemam bas neko misljenje o njemu.. Dobar je bio prva dva pranja i onda je osusio mi tjeme i nastala je prhut... Od tad Melvitu samo koristim [:smijesi]
2015 03 26
KOPRIVA-neće grom u koprive, a kod nas grom udario u psa, mačku i neku ženu. Bilo je to prije 15 godina i tako je ženu udario thunder da se dimilo iz nje, spržena strašno. Pokušala sam s onim od kokosa, e kad naiđeš na dobar brend, extra, ali su me u proljeće napale pčele. Kopriva smrdi, ali nekako sam zabriala da mi je dobra zaštita protiv grmljavine i to, majke mi ja se ne šalim. Da, smrdi. [:jezik]
2015 03 26
1 2