Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Haljine za maturalnu - Zagreb ?

Cure gdje ima lijepih haljina za maturalnu u Zagrebu a da nije importanne? Elfs, vesna sposa jel znate jos koje dobre trgovine? :)
2015 03 26
U tvojoj glavi :-) Idi kod krojacice :-) Ako imas para, ako ne snadji se posudi od nekog takve haljine su bas svecane nose se jednom :-) Ja sila za sestrine svatove tocno kakvu sam htjela 450 kuna sve zajedno me izaslo :-)
2015 03 26
sherri hill
2015 03 26
hm moram priznat da je ove godine baš loša ponuda, moja sestra ju je baš nedavno kupila u Nebu, al gledali smo još kod ove aleks dojč. ali to se sve ocrtava, jako nazahvalan materijal.. a iskreno ne znam gdje bi ti još preporučila... [:znoji]
2015 03 26
Di ima aleksandra dojcinovic svoju trgovinu?? :) ii di je to Nebo? :)
2015 03 26
Sherri hill mi je preevise.. nedam vise od 3000 :D
2015 03 26
sherri hill ti je bogami jeftiniji od dojcinovicke.. ako nemas za s. hil onda ti je i lei lou preskupo..
2015 03 26
Uh dobro da znam.. Onda tamo necu ni ici.. :) a diii onda, di di :(
2015 03 26
sherri hill mi je bio najvece razocaranje, sve izgleda super na slikama ali uzivo mi ti kristalici i sljokice izgledaju bas seljacki a cijena je bila ogromna. + kad sam dosla nije bilo niti jedne jedine haljine moj broj, sve su bile prevelike.. [:znoji] ja sam svoju uzela u linei, pisu koju si haljinu uzela i ne zele takav model prodati ikome tko ima maturalnu taj dan, tako da nema sanse da ces imat istu kao netko drugi. [:kesi] + nakon sto odaberes haljinu ti je sasiju po mjeri i kasnije skrate i podesavaju dodatno ako treba, sto je za mene bilo super jer se nisam trebala jos o tom brinut.
2015 03 26
Ajme ovo zvuci super, otici cu tamo pogledati hvala! :)
2015 03 26
Ima kod mene :)
2015 03 26
dojčin. ti je u frankopanskoj i da dosta je skupa.. a nebo ti je u radićevoj
2015 03 26
Meni su haljine Matije Vuice predivne, ali su cijene sigurno boli glava [:hihot]
2015 03 26
samo ću ti reć da je glupo potrošit puno novca za haljinu koji ćeš jednom obuć. vodi se time [:smije]
2015 03 26
a kakvu haljinu tražiš i do koje cjene? :)
2015 03 27
1 2