Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Dobar korektor

Pozz Zanima me jel netko zna neki dobar korektor koji bi prekrio oziljke od akni?
2015 03 30
mislim da je camouflage boji za prekrivanje od korektora.Preporučam Artdeco-camouflage
2015 03 30
Slažem se s Majom, koristim taj ardeco korektor već par godina (preporuka frendice) i jako sam zadovoljna, iako se čini maleno pakiranje, dosta dugo traje [slika:5527caf2-52ab-4bdf-91e3-5a7043d8375a] [:kesi] [:kesi]
2015 03 30
Artdeco definitivno,onaj anti-age u stiku,sve pokriva i moram ga pohvaliti [:zaljubljen]
2015 03 30
Jel taj ardeco prikriva i madeže?!Imam sitne madeže na licu i s ničime ih ne mogu prekrit...probala sam vecinu drogerijskih pudera i ni jedan nije pomagao.Također sam kupila catrice camouflage,ja mislim da je to slično ovome što predlažete i dosta mi ih je teško prikrit sa time.Uzmem tanak kistić i tako "tapkam" po madežima (nisu izbičeni madeži,nego sravnani sa kožom) ali onda se to vidi,jer nikako ne mogu pogodit nijansu pudera i korektora...
2015 03 30
Hvala [:zaljubljen]
2015 03 30
Pa meni npr. prekrije sve pjegice na nosu, nemam baš madeže po licu pa ti ne bi znala reći, ali zbilja dobro prekriva. Najbolje da odeš u Douglas ili Muller i tester isprobaš pa ćeš odmah vidjeti je li ti pomaže [:kesi]
2015 03 30
Catrice camouflage korektor- savrsen! Prekriva apsolutno SVE, a kosta 20-tak kn [:smijesi]
2015 03 30
dosta cura hvale i bourjois healthy mix concealer
2015 03 30
Minnie, krivi kist koristiš. Probaj sa ovako nečim [slika:86f915bc-1e0b-4a54-9554-ff19617fee83] I nemoj vuči kist po koži kao da crtaš, već utapkavaj. Al' sam to stručno objasnila [:sramezljiv] [:hihot]
2015 03 30
Meni je Bourjois healthy mix već dugo br. 1, nikakvih zamjerki nemam :)
2015 03 30
Hvala danio0109 [:smijesi] Baš ću probat onda sa takvim kistom. Ja utapkavam,nikad ne vučem jer se tek onda jako primjeti,ali moguće je da je do kista jer je skroz tanak...taman je nekakvog promjera kao i madeži.
2015 03 31
Hvala danio0109 [:smijesi] Baš ću probat onda sa takvim kistom. Ja utapkavam,nikad ne vučem jer se tek onda jako primjeti,ali moguće je da je do kista jer je skroz tanak...taman je nekakvog promjera kao i madeži.
2015 03 31
Nema na čemu, nadam se da sam pomogla [:sramezljiv]
2015 04 01
Pozdrava ako te zanima mi radimo prirodne za prikrivanje nepravilnosti na licu, crvenila kože i prikrivanje tamno ljubičastih podočnjaka. korektor se jako dobro aplicira na koži, koža diše , vrlo je postojan i hrani kožu jer je izrađen od prirodnih sastojaka caprylis, oksidne pigment boje, zink oksid, vitamin e, rižin vosak, candelila vosak. Ako te više zanima slobodno se možeš javiti na mail ili u poruci pa da ti pošaljemo paletu boja. Osim korektora izrađujemo i tekući puder, puder u prahu i puder u kamenu. tako da ti možemo ponuditi sve. Osim što prikriva , hrani i njeguje i prirodno na tvoju kožu djeluje.
2015 06 02