Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Malo o kopijama torbi

Bok cure, Pokrecem ovu temu jer nigdi jisam naletila na tocno ono sto mene zanima. Zanima me vase miseljenje/iskustva sa kopijama dizajnerskih torbi. Gdje se mogu naci dobre kopije,iskustva sa tim torbama... Da li je netko narucio sa ali expressa neku fejktorbu? Eto,ako netko ima iskustva meka se raspiše [:smijesi] [:poljubac] [:sramezljiv]
2015 04 06
Ja nisam kupovala fejk preko neta zbog kazni i carinjenja, ali sam kupila jednu fejk Ferragamo torbu u Istanbulu. I nakon maltretiranja s cjenkanjem jer sam planirala potrositi max 1.200kn, a prodavac je trazio 2.500kn, na jedvite jade smo se nasli na 1.400kn. I torba koja je stvarno lijepa i od prave koze trajala je jedno ljeto jer su joj se odvojile rucke. Tako da ja vise nisam za davanje nebuloznih para na fejk robu, bila ona top kvaliteta fejkova ili ne... :(
2015 04 06
1400 kn za fejk ajmee meni ja toliko ne dam ni za orginal [:smije]
2015 04 06
Ja imam fejk gucci platnenu i platila sam je 50 Eura i baš mi je ok...od platna, drži se ok, nije pukla nigdje, baš fora...
2015 04 06
Al bilo je u švercića brate svih mogućih kopija..samo imaš birat ekspres ...i ok su mi..Svekrva uzela LV , i njena se drži ok, sve su bile 50 E
2015 04 06
Ja kupila original Desigual torbu za 500kn na snizenju (bila 800) i za god dana sam morala mijenjati rucke! Meni to sve onda dodje na isto- skupa ili jeftina, nesto uvijek pukne.. :-(
2015 04 06
[:hihot] E da znas da i ja vise ne dam... To je bilo prije 2-3 godine i od tada sam si nasla bolju zanimaciju za trosit novce! [:zaljubljen]
2015 04 06
AnahitS, za Desigual je poznato da nisu kvalitetni, skupi su samo tako ako uzmeš u obzir kvalitetu i cijenu, a pogotovo torbe, većinom su od skaja, rjeđe od kože, i te od skaja su oko 600 kn plus ..a puknu kao i sve druge skaj torbe, a to je brzo.. Imam njivohu original haljinu koja je u prvom pranju pukla po šavu te suknju koja je isto pukla a ta niti po šavu već posred srijede..mislim koma su..I imam dvije kopije koje se drže tri outa bolje od originala..Toliko od njima. A nemaju neke rasprodaje i sl..Ugl, kupila bih možda ovdje jer volim njihov dizajn, ali živcira me nekvaliteta
2015 04 06
Ja inace za torbu nedam vise od 200-300kn ali ova me tooootalno zacarala...morala sam je kupiti [:smijesi] Navodno rucke nisu bile od prave koze, e pa sad jesu! [:hihot] A Majalike sta je sa Guessom? Kupih majicu i u prvom nosenju/ pranju eto rupice?! Platih skupo opet jer me ocarala a ono figa od kvalitete!! Opet [:place]
2015 04 06
Kad smo vec kod kopija..Primjecujem da su kopije MK torbi povukli s Ebaya [:sokiran]
2015 04 06
Storytale, ma nema brige, koliko vidim ima puno MK torbi ovdje [:smijesi]
2015 04 06
Ja imam kopiju LV never full torbe, i baš sam zadovoljna za sad je u stanju u kakvom sam je i kupila :) izgleda kao nova i bez oštećenja :)
2015 04 06
Ajjajajajaja Guess me razočarao totalno, iz Modiane Guess 1200 kn torba, ja se zaljubila...naravno nije kožna..samo se doslovno odjednom ogulila ..i to u tjedan dana..onako kao da joj je isteko rok, ko sir kad se odjednom uplijesni...UŽAS..Ostao mi samo logo [:place] [:place] [:tuzan]
2015 04 06
Ja našila na kraju taj dio s logom na jednu običnu torbu...hahahaha..Ne znam, to su moja iskustva, a možda su nečija super..Ono što se meni pokazalo, ako je koža bez obzira fejk ili marka traje, sve drugo brzo ode, osim možda platno, to isto traje...ili onaj brušeni materijal kao lažna brušena koža, ovo drugo ajme majko
2015 04 06
EE, da znaju i lakirane torbe trajati..ako su iole bolje kvalitete [:smijesi]
2015 04 06
1 2