Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Suknje, pomognite

Trebam malo savjeta/prijedloga u vezi suknjica.......htjela bi cesce nositi suknje ali neznam kakav kroj izabrati, prije sam nosila samo uske minice ali mi to nije prikladno za posao pa nemam vise naviku nositi ih. Imam mrvicu izrazenije bokove, prcastu guzu i ne volim nista sto izrazava trbuh, nisam salasta nego jednostavno se ne osjecam ugodno u preuskim komadima (pencil skirt visokog struka npr.). Svidjaju mi se skater suknje visokog struka ali imam osjecaj da me prosiruju i isticu trbuh...... E da nosim xs/s i imam dosta uzi struk. Svaki prijedlog je dobrodosao! Mozete i slikice priljepiti! [:zaljubljen]
2015 04 08
[:smije] Budes li na sve to obračala pažnju neces naci nikakvu suknju koja ti odgovara.
2015 04 08
pencil skirt? [:smije]
2015 04 08
Suknja A kroja, ali bez ikakvih nabora ili falti, dužina do ispod koljena, najbolje krojena u četiri dijela, provjereno. [:smijesi]
2015 04 08
[slika:0c322b8e-53b9-4bbb-aadc-13b19b0323c2]
2015 04 08
Hahaha i to imas pravo...... Al bar da dobim neke smjernice na sta da pripazim.....materijale i krojeve koje da biram. Zivim u malom gradu pa nemam priliku (ni zivce) ici po ducanima i isprobavat sve redom [:hihot]
2015 04 08
onako lagani lepezast kroj bi ti bio super, da ti stisne strukić a dole lijepo pada, neće te ni proširit ni istaknut trbuščić :)
2015 04 08
@Shoppingwithme odakle je ova suknja? Na mobu sam pa nemogu trazit po slici.... @Almensita visoka sam 163cm pa preduge suknje naprave od mene patuljka [:hihot] [:smije]
2015 04 08
@melodyofbeauty5 ako mislis na one onako leprsave suknjice to je bila i moja idea al sve sta sam nasla je plisirano [:vrti]
2015 04 08
Ja osobno volim suknje koje su pomalo elastične i gore prate liniju tijela i onda se dolje od bokova malo šire u A, ne znam kako se zove taj kroj, ali većini žena stoji super...
2015 04 08
nisam sigurna jel to bila zara, ne znam [:smije]
2015 04 08