Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Trazim vikend frendicu

hahaha ajme ljudi :) pa kako se upoznaju ljudi preko onih stranica za spajanje parova itd itd.. mislim da je ovo manje opasno jer kao sto rece jedan post iznad: nece te silovati [:hihot]
2015 04 26
zašto sam ja jadna ako me strah ići van tako s nepoznatima?!? [:frustriran] ja kažem svaka vama čast koje možete... ja se nebi usudila....
2015 04 26
pa kako znate je li zensko kada dogovarate kupnju/prodaju [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 04 26
di izlazis? j maric [:kesi]
2015 04 26
pisat cu ti u inbox aurora :)
2015 04 26
pa ni ne treba biti žensko kad kupujem krpice.... ne idem s tom osobom van
2015 04 26
aa dobro.. samo vi idite van.... [:smije]
2015 04 26
hvala ivana [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 04 26
ugl, javila se jedna osoba, potraga traje i daljeeeeeee :) sto vise to bolje heheheh p.s. i po povratnim informacijama se moze procitati tko je kakav, sto na mnogim stranicama za upoznavanje nema pa vi vidite sto je opasnije :)
2015 04 26
eh da zaboravila sam napisati, zagreb je grad :D
2015 04 26
hvala hvala, nadam se da ce se naci netko [:kesi] [:kesi]
2015 04 26
joj Ivana ne cjepidlači baš sad.... ja pričam za dogovore za izlaske s nepoznatim ljudima... da se ne usudim sad tu se dogovriti s nekim ajmo van pa me kokne negdje... zašto se svi moramo slagati u svemu,,,, ti bi i dobro [:smijesi] drugo je primopredaja zbog kupovine robe, ako je cura ok i to sve zašto ne.... al to ispadne spontano a ne ovako,,,, al dobro, eto,,, netko bi netko nebi.... [:kesi]
2015 04 26
a mozda se i ovako proda nesto, ne mora sve biti jednosmjerna ulica ;))
2015 04 26
nista grupni izlasci ekipe sa krpica :D
2015 04 26
Meni je to baš dobra ideja. Naravno prvo kava negdje u gradu a čuj nikad se nezna. Možda se razvije u bolje prijateljstvo nego s ljudima s kojima si godinama. Inače je naša sredina po nekim pitanjima malo zadrta i puna čuđenja. Vani je to sasvim normalna stvar upoznati se preko neta, otići na kavu ili cugu. Uostalom čemu toliko čuđenje pa nisi napisala da tražiš frajere već ženskicu za druženje. Naravno da nećeš za prvi puta ići se naći na nekom sumnjivom mjestu i to u gluho doba noći. Sretno u pronalaženju. Ja se ipak držim onog prije će ti uskočiti i pomoći totalni stranac nego tvoj vlastiti.
2015 04 26