Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

keratherapy brazilski tretman kose za/ protiv

Molim za pomoć. Zanima me da li je netko sa jako oštećenom i farbanom kosom radio ovaj tretman te kakva je iskustva imao. Dugo razmišlam o brazilskom ravnanju kose, ali se bojim jer sam cula i negativna iskustva, pogotovo od plavuša da im je brazilsko ravnanje još više spalilo kosu. Ovaj keratherapy navodno bi trebao biti neka bolja verzija brazilskog tretmana, obnavljat kosu i ravnat je do tri mj. Ako netko nesto zna više please help :)
2015 05 06
bok,ja sam jednom napravila tretman u salonu i stvarno mi je spalilo cijelu kosu,izgledala je kao slama i sama sam plavuša inače ,tako da je to uzasno izgledalo,ja ti preporućčujem da ne radiš,a sada vidi,u početku je nekako drzalo ali nakon nekog vremena je strašno loše izgledalo [:vrti]
2015 05 06
Nebi ti preporucila... [:vrti]
2015 05 06
Moja priča ista kao i od FlapperLust - također imam plavu kosu, kosa mi je bila nakon tretmana toliko spaljena i oštećena da sam se na kraju ošišala [:place] Ovisi valjda, navodno da je tretman puno bolji za smeđu kosu
2015 05 06
ja imam crnu farbanu kosu radila sam ravnanje i bila sam super zadovoljna!!!
2015 05 06
meni spasilo mojih par dlaka na glavi, isto bljahana kosa godinama.
2015 05 06
I ja se godinama blajham i kosa mi je doslovno bila ko slama..koristim preparate od makadamije u zadnjih god dana...al uzalud...prije 2 mj naručila sam za nekih 160 kn preparat za brazilsko ...i prijateljica ( frizerka ) mi je stavila...kosa mi je prenadivna,....svi su komentirali kak sam dobro ošišana i imam dobru zurku...a zapravo je kosa izgledala bajno... Sva ona oštećenja na kosi se više ne vide...i sad u zadnja 2 pranja primjećujem polako da se opet vide... za koja 2 tj planiram ponovit tretman..pa za kojih 2 ponovo...dok se sva oštećenja ne popune... Imam slike nakon..al sad mi je žal što se nisam sjetila slikat i prije...
2015 05 06
hvala vam cure puno ste mi pomogle [:poljubac]
2015 05 25