Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Pomoć oko izbora fakulteta :)

Odabrala sam ovih 5 pa ako neko zna nesto vise o bilo kojem recite bice mi lakse odabrati hvala :) Menadžment -Ekonomija Pedagogija Učiteljski Rani i predskolski odgoj i obrazovanje Arheologija [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 05 12
Nemoj ni slučajno na predškolski. [:smijesi]
2015 05 12
Ja studiram menadžment i ako voliš to i zanima te stvarno nije teško. Svi govore da je teško naći posao u toj struci no ja mislim da uz puno volje i naravno uz poneku vezu, sve se može. [:hihot]
2015 05 12
Očito ne znaš što bi jer ovo je širok raspon i za svaki se ima štošta reći...razmisli hoćeš li imati posao jednoga dana i što te privlači da radiš...a isto tako razmisli koji smjer ti nudi široku lepezu zapošljavanja jednoga dana...
2015 05 12
a nije bas da mogu birati al osim ovog nista ne volim i ne cini mi se zanimljivo :/
2015 05 12
A koju srednju završavaš?
2015 05 12
Bježi od ekonomije toga ima kolko hoćeš.. [:hihot] [:hihot]
2015 05 12
samo ne ekonomiju [:hihot] pedagogiju možda? [:kesi]
2015 05 12
Srednja - Umjetnost i dizajn (grafika) al to nije ono u cemu se ja vidim..
2015 05 12
Ekonomija je dobra samo iz jednog razloga...možeš konkurirati na masi natječaja jer pokriva široki raspon poslova,a isto tako vani možeš profitirati ako imaš dobru ideju...
2015 05 12
slažem se za ekonomiju, ima puno natječaja ali isto tako ima puuuuno dipl.ekonomista. Ja sam učiteljica, ne radim još u struci jer nema posla. Tako da ni to ne preporučam....možda pedagogija, arheologija zvuči jako zanimljivo, nisam čula od nikoga da to studira tako da možda nemaš puno konkurencije za zaposlenje...
2015 05 12
najbolje mi zvuci pedagogija. pogledaj na edukacijsko-rehabilitacijskom, mozda logopediju.. jako dobar posao.
2015 05 12
po izboru mi je ovo zvučalo bašš kao Zadar, i vidim ti na profilu Zd haha [:smije] ja sam na menadzmentu tu i svakako preporucam, sve se da rjesiti osim financijske matematike u mom slucaju, nije bas lagana [:vrti]
2015 05 12
arheologija najbolje, i ja ću sljedeće godine :)
2015 05 12
ekonomija!!! sve se vrti oko novca i tako ce biti sve vise i vise.
2015 05 13