Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Help - potkozni pristici

Helouu Djevojke, zna li ijedna kako da se rijesim ovih potkoznih pristica. Nikad nisam imala problema sa pristicima i miteserima i sada najednom se pojavilo dosta ovih potkoznih. Ne volim da mi koza izgleda "neravno" pod puderom. To mi uzasno i sada bi se ja toga nekako rijesila. Ima li koja dobar i provjeren savjet? Po mogucnosti da ne ukljucuje ciscenje lica u kozmetickom salonu.. Za sad haha [slika:c8394417-aa72-45fe-990c-1ca6943dfe2f] Zanemarite rasipanu maskaru i puder, od jutra je [:smije]
2015 05 13
Sudokrem Crna mast Eveline stick za pristice :)
2015 05 13
Probaj Afroditine proizvode,imam i ja ponekad takav problem,pa mi oni pomažu...a i čitala sam negdje da bi se i češće trebala mijenjati jastučnica na jastuku na kojem spavamo,jer i to utječe na pojavu prištića
2015 05 13
Ulje cajevca :)
2015 05 13
igla i alkohol [:smije]
2015 05 13
Meni to izgleda ko komedoni. Bez kozmeticarke ces ih se tesko rijesit. Eventualno aha ili bha kiseline, al one nisu za suncano vrijeme osim ako preko dana koristis visoki spf.
2015 05 13
Hvala vam svima, pokusavat cu redom, pa ce valjda bit neki rezultati. Na dodir mi toliko ni ne smeta koliko mi je ruzno vidjet pod puderom to :/
2015 05 13
Andrea, ja sam uzela taj bha zahvaljujući tvojim komentarima na nekoj temi [:smijesi] hvala [:zaljubljen]
2015 05 13
Andrea, vec kad si spomenula i ostale pribleme, uocila sam i pore koje su mi takoder uzasavajuce i pregledala sam PC proizvode upravo i malo su mi ipak preskupi za prvu ruku, al imat cu to na umu ako nista ne pomogne. Ako nista, bar sam upoznata sa jos jednim brandom koju mogu preporucit dalje. u inbox sam dobila ime kremice i nacin uporabe uz objasnjenja za 30ak kuna. Pa cu zapocet s time Hvala [:poljubac]
2015 05 14
kroasan nema na cemu, drago mi je da ti je pomoglo! [:zaljubljen] krpica123 nadam se da ce ipak ta kremica od 30ak kuna biti od velike pomoci, nema na cemu
2015 05 14
Potkožni prištiči nastaju nakupljanjem glutena i zasičenih masnih kiselina ( tj rainirane hrane koja je isključivo bogata sa soli, šečerom i drugim sintetičkim proizvodima. Za tvoj problem bi svakako bilo dobro da promjeniš malo stare navike vezane za prehranu i da si omogućiš prokrvljavanje kože na tom području obraza, koje je puno limfi koje su u tvome slučaju slabo prohodne i dolazi do nakupljana. Ono što bih ti sugerirao da počneš uzimati proizvode koji su lužnate alkalne strukture jer će najbolje pripremiti kožu za dubinsko čišćenje preko glinene maske koja će izvuči toksine na površinu kože a ne ih ostaviti ispod površine ( tj podkožom). Maske za lice su djelotvorne ako su dobro pripremljene i kombinirane s Rhassul, bentonit glinom i maceratom amle i gotom kolom . koji će služiti i kao kratki short oblog za DTW smjesu za body wrapping umatanje za celulitne naslage isto jer iste su problematike. Vjerujem da ćeš uspijeti u svakom slučaju:)
2015 06 02