Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

couchsurfing

uvijek me privlačilo iz puno razloga: ekonomska isplativost, nova iskustva, novi ljudi, mogućnost posjeta više mjesta... ali nikako da se ohrabrim i krenem u ove vode [:sramezljiv] imate li iskustva s ovim? [:smijesi]
2015 05 17
Ja nemam, ali bih, isto kao i ti, voljela saznati nešto više o tome [:zaljubljen]
2015 05 17
Imam iskustva... dečko i ja imamo profil na Couchsurfingu, ali budući da smo uglavnom do sada bili podstanari, tek smo dva puta pružili smještaj. Prvi put još 2011.godine, paru iz Italije i drugi put 2014.ljeto jednom simpatičnom Englezu s kojim smo i ostali u kontaktu. To zna biti zanimljivo, ali, kao i na krpicama, ideš na povjerenje. [:smijesi]
2015 05 17
a pazi na komentare o domaćinima...u principu, isto kao i ovdje. imaš genijalnih ljudi, imaš idiota.
2015 05 17
noema13 -''imas idiota'' jesi li imala neugodno iskustvo? kakvo? ili je to samo općeniti zaključak vezan za sve ove stvari na nepoznato/neviđeno? hvala ostalima;)
2015 05 17
Također imam profil tamo,no rijetko se prijavljujem, upoznala sam jednu dragu curu iz zg-a koja je volontirala kod nas na festivalu,no svakako voljela bih malo i putovati,ali neznam,malo sam skeptična jer sve je to lutrija... [:smijesi]
2015 05 17
matteja hvala za opsiran opis.. istina je da nikad ne mozemo biti sto posto sigurni, ali vjerujem da su ti opisi i komentari ipak barem donekle realan pokazatelj... a i tako bih za pocetak probala s blizim lokacijama cisto da vidim kako cu se snaci u tome:) ali gledam to sa strane da i u hostelskoj sobi budem s potpuno nepoznatim ljudima, a ovdje barem vidis taj profil pa okvirno mozes pretpostaviti sto te ceka:) Ametista.. o kojem festivalu je rijec :)?
2015 05 17
nisam imala neznamkako negativna iskustva, ali višeputa mi se desilo da se dogovaram s domaćinom za smještaj i onda kad treba to sve konačno potvrditi i dogovoriti, samo se prestanu javljati. onda kao ženskoj osobi su mi se znali javiti svakakvi, tražeći da ih ugostim iako mi na profilu jasno piše da ne mogu primiti nikoga, i nudeći svakakve usluge zauzvrat. znam curu koju je domaćin kompletno izvisio, došla je u grad i čovjeka nema na dogovorenom mjestu, onda ga je zvala i zvala, i ništa, čovjek se jednostavno više nikad nije javio. onda zna bit svakakvih perverznjaka, ta ista cura je u francuskoj spavala kod nekog tipa koji ju je pitao da li joj smeta da se on zadovoljava dok je ona u sobi. i onda još naravno imaš onih koji samo što te ne smjeste u štalu, wc ti je rupa u zemlji i slično... ali s druge strane ima stvarno divnih ljudi, ja doduše uvijek idem s dečkom na cs okupljanja, kad smo bili u austriji su nam se javili stvarno prekrasni ljudi i pokazali nam po gradu, isto je bilo i u irskoj... a mislim, to je lutrija kao i sve drugo, ali koliko god da je besplatno, ja bih radije ipak otišla u hostel nego nepoznatoj osobi u stan. [:smijesi]
2015 05 18