Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

babysitter po satu- koliko traziti

Znaci sutra trebam cuvati 2 curke, inace moja daljnja rodbina. cure nisu nikakav problem, sve znaju same vec su u 3 i 5 raz osnovne i zanima me koliko po h bi bilo ok trazit, jer je zena rekla da kazem cijenu. ja sam naravno rekla nista posto je rodbina daljnja, al ona inzistira , pa bolje da ja kazem cijenu nego da ona pretjera sto mislite koliko je ok , na neka 3,4 h cu ih cuvat (sto znaci cuvat? nit im kuhat nit nista, a one ce vjv 2/4 h vec spavat)
2015 06 03
Misim da je 100 kn sasvim ok [:smijesi]
2015 06 03
ja bih rekla 100 kn obzirom na situaciju, pristojan džeparac :)
2015 06 03
Ja sam dobivala 25 kn na sat kad sam cuvala neku djecicu, ali oni su ti rodbina pa hmm. Ako bas zena inzistira ja bi joj uzela max 50 kn
2015 06 03
Slažem se 100 kn!
2015 06 03
Meni zvuči 100,00kn previse s obzirom da se radi o rodbini možda žena očekuje nižu cijenu.Frendica je čuvala klince sa kuhanjem,spremanjem,mjenjanje pelena,igranje za cca 60,00kn I to je bilo kao "puno" .e sad...
2015 06 03
Ja bi ti dala 100 kad bi cuvala moje djete.vise da mozda ces se bolje brinut.hehehe
2015 06 03
Meni je 100kn po satu stvarno prepuno. Jedna cura koja je čuvala klince (baš je studirala predškolski odgoj i radila je s klincima - učila ih pisati, čitati i sl.) jer pričala da je dobivala 30kn po satu i to je čuvala klince od neke imućnije obitelji. Čuvala je po 8h dnevno.
2015 06 03
100 kn su cure komentirale za cijelo popodne, tj par sati, ne radi se o 100 kn po satu [:smije]
2015 06 03
@malimedo dobro da si razjasnila i meni se cinilo po satu pa sam bila sokirana [:hihot] [:hihot] kaj je najbolje ona bi jos i vise dala, ne bih htjela da do toga dode. 100 kn mi je prepuno za 3-4h kojima curicama pravim drustvo. njih ne treba zapravo pazit nego samo biti s njima jer je ono noc , pa da ih ne bude strah i to a opet ak joj kazem 50 kn , ona ce sigurno inzistirat na vise bas sam u nekom problemu sada hvala svima u svakom slucaju btw. ni mama moja ne zna sta da kazen , pa zato trazim vasu pomoc :)
2015 06 03
A da joj predložiš 'odštetu' u nečem drugom? Nekad je ta šušketava transakcija s novčanicama malo nelagodna, kad se radi o bliskim osobama, možda da joj kažeš da ti kupi npr neku DM maskaru/puder/ruž/Ariel kapsule [:smije] [:jezik] , nešto u tom cjenovnom rangu od 50-100 kn, a što ti treba? Ne znam je li ideja ima smisla.
2015 06 04
ma sve ima smisla, tak se neugodno osjecam da najradije ne bi ni isla cuvat ih [:smije] [:smije]
2015 06 04
Ma ja isto mislim da je 100 kn ok za 4 sata. Razmišljaj da bi najmanje toliko dala i bilo kome drugom da ih čuva. Nema te što biti sram, ipak si s dvoje djece. [:smijesi]
2015 06 04