Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Što ponijeti na ispit mature?

Curke imam jedno glupo i brzinsko pitanje :) Da li se na ispit državne mature treba ponijeti osobna i pribor?Pisala sam ispit prošle godine i mislim da je to to, ali kad sam išla provjeriti nikako da nađem informaciju na internetu haha [:sokiran] ? Brišem temu brzo, samo mi treba odgovor nekog tko zna [:smijesi]
2015 06 07
pa pise ti u uputama koji si valjda trebala dobiti prije; a standardno - olovka,kem. olovka ne znma tocno koja boja , gumica i neki kalkulator
2015 06 07
Treba [:smijesi] pribor + osobna
2015 06 07
kopam gledam i ne mogu naći nigdje, poslala sam njima mail, ma znam to za pribor u biti, samo mi je bitno da li je osobna samo, nije valjda i nešto drugo :S
2015 06 07
ahaaa sad sam vidjela, znači probor i osobna, super hvalaaa [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 06 07
pribor koji ti treba, ponesi rezervnu kem olovku za svaki slučaj (PLAVU) osobnu obaveznu i možeš bocu vode samo naljepnicu skini dole jer mora biti cista boca sretno [:smijesi]
2015 06 07
ne treba ništa od toga , šunke ,kobasice , kulena ,kruha luka , i prolaziš garantirano. [:zaljubljen]
2015 06 07
hvalaa [:smijesi]
2015 06 07
P dobro,kaj ne nosiš osobnu sa sobom stalno?Prepostavljam da si punoljetna,onda bez osobne ne mdaš. A uzmeš pribor trebao ili ne. A I kaj kaže stela456,sve nabrojano,može I plava koverta.
2015 06 07
[:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] [:kesi] maja2015 to sam zaboravila . [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 07
uvijek je osobna tu u novčaniku, samo mi je palo napamet treba li još šta [:hihot]
2015 06 07
Pitam jer imam frendicu koja je u 30,a I dalje ne nosi osobnu,čak je jednom I kaznu platila. NJoj je to bezveze [:smije] [:place]
2015 06 07