Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Gorenje veš mašina-omekšivač?

Jučer su moji kupili Gorenje Sensocare veš mašinu i nije nam jasno u kojem trenu se stavlja omekšivač? Stavili smo ga na samom početku,a kad je mašina završila s radom, veš uopće nije mirisao..kao da se omekšivač negdje putem izgubio..
2015 06 08
Možda je stvar omekšivača,a ne perilice?
2015 06 08
..zavisi koji omekšivač koristite..neki se zaista izgube...
2015 06 08
hm... na mojoj istog proizvođača postoje tri pretinca... dva za prašak, jedan za omekšivač... vjerojatno i ostale imaju tako... meni funkcionira ok, stavim ga kad i prašak, odmah na početku pranja... mozda omekšivač ima blaži miris pa ako je u kombinaciji s nekim "neodgovarajućim" praškom, zna se dogoditi da se ni ne osjeti [:smijesi]
2015 06 08
Ovo mi je druga po redu gorenje ves masina, i konstantno mi "guta" omeskivac prije vremena [:pospan] ..nije bas svako pranje.. I kad sam to skuzila, stavljam omeksivac pred kraj programa..i sve bude ok! Ali i ja ne kuzim zasto se to dogada [:sokiran] ..ugl nikada vise gorenje masina u moju kucu nece..nakon sto ova izgori! [:smije] [:smije]
2015 06 08
Imam poprilično staru Gorenje mašinu koja je nakon 5-6 godina rada odlučila biti neposlušna [:smije] jednostavno je povlačila omekšivač u toku pranja ...tako da kada završi pranje moram vratiti na omekšivanje i tek tada sipam omekšivač.Nisam nikada niti probala otkloniti kvar jer sam čekala da krepucne
2015 06 08
Radije izbacite omeksivace nego masine. Ne perem omeksivacem već 7 godina,hvala Bogu.
2015 06 08
Tako i meni,nova veš mašina a uzme omekšivač kako joj se prohtje [:frustriran] Previše plaćena da bi radila samovoljno.Hrvoicl ta je rođena za vas [:smijesi] Poslje svakog pranja je potrebno stisnuti pipac koji je u onoj maloj posudi predviđenoj za omekšivač,onda i uzme omekšivač kad treba ,u protivnom samo iscuri tijekom pranja.
2015 06 08
Znam šta je!ja zvala majstora,i moj veš nije mirisaO na omekšivač i onda mi čovjek rekao da ne pretjerujem s omekšivačem,da ga stavim ispod one crte maximuma,a ako stavim preko te granice ona ga odmah samo protjera pri prvom uzimanjem vode i samo ga ispere,tako da je moj savjet ovaj put MANJE JE VIŠE!!! I bio je u pravu,ja nakrkam da ima više a ono mi bezveze veš miriši,sad ba stavim ispod crte maximuma i sve je ok,PROBAJTE!! [:jezik]
2015 06 08
gorenje masina ima opciju da onaj krugic okrenes na dio gdje ti je neki cvjetic (pise ti i u uputama) pa da ga dodatno operes sa omeksivacem samo. znaci operes robu normalno bez omeksivaca i onda stavis omeksivac kada taj program zavrsi i okrenes krug za programe na taj cvjetic i ponovo operes. program taj traje 15 minuta. super mirisi.
2015 06 09