Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Svadba /

Sestri za vjenčanje

Ovako sestra mi se udaje za 2 mj i trebam neki orginalni poklon. Dakle materijalno su osigurani i imaju velika primanja tako da im novci nista ne znace. Imaju kompletno uredenu kucu- tako da im ni kucanski uredaji i sl. ne trebaju. Htjela bi nesto orginalno, a opet osobno... i dovoljno posebno. Imate ideje? [:sokiran]
2015 06 09
uplati im medeni mjesec, organiziraj im ga, to će im puno značiti
2015 06 09
dovedi im nekog pjevaca poznatog na svadbu..npr...nekog kojeg oboje vole.. bila sam na jednoj svadbi gdje se pojavio jedan poznati pjevac (kum organizirao) mlada je bila izvan sebe od srece [:smijesi]
2015 06 09
EzriZlo- nije mi to to, ali hvala na prijedlozima [:zaljubljen]
2015 06 09
Idu na Karibe- vec su si uplatili [:sramezljiv]
2015 06 09
I pjevaca su si vec sami organizirali- i to dva [:hihot]
2015 06 09
A onda bocu ptičjeg mlijeka ..to ziher nemaju [:hihot]
2015 06 09
ezri [:smije] [:smije] dobro kazes
2015 06 09
Pa natukni bar u kojem smjeru razmišljaš...
2015 06 09
Napraviti neku malu škrinju sa blagom- a unutra neka budu sve zajedničke stvari koje vas vezu poput stare omiljene kasete, najdraže barbike ili igračke, spil omiljenih karata, neki komad nakita koji je ona kao dijete voljela (npr. Bila je luda za zvjezdica ma pa sad pronaći neki nakit s tim motivom), ....
2015 06 09
napravi video sa njihovim slikama ili nešto takvo, kao neki filmić, nabavi slike iz njegovo djetinjstva i uzmi od svoje seke, napraviš svega i pustiš im u sali hahha [:smije] stvarno ne znam šta [:jezik]
2015 06 09
A i super mi je ono kao u americi kas donesu projektor na vjenčanje pa prikaze njen život po slikama i komentiraš. [:zaljubljen]
2015 06 09
TamaraSplit isto razmišljamo [:smije] [:hihot] ja sam eto tako nešto napravila kolegici za 18. a sad za vjenčanje, mislim ne čini se kao loša ideja s obzirom da sve ove ideje što su curke napisale ne vrijede [:smijesi]
2015 06 09
Ja bi kao mlada voljela da mi neko pokloni sliku mene i muža onako veliku u 3-4 komada da ju stavim iznad kreveta [:zaljubljen]
2015 06 09
teško je darivati nekoga tko ima sve... prvo što mi pada na pamet je VRIJEME... njega nikad dovoljno... e, pa.... onda je idealan poklon sat koji ide unatrag..... uz obaveznu poruku u stilu kako znaš da im ne možeš kupiti vrijeme....ali da im dok su zajedno vrijeme stoji... i da njihova ljubav nikad ne ostari.... itd, itd.... (imaš varijacija na temu vremena koliko hoćeš) [:kesi]
2015 06 09
1 2