Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Recepti za koktele

Pozdrav cure :) Uskoro slavim rođendan pa sam htjela probati nešto malo drugačije od standardnih pića. Pravila bih koktele [:zaljubljen]. Koji su vam kokteli najdraži i jel imate kakav dobar recept? Tražila sam po netu, no po sastojcima ne znam jesu li fini ili ne [:hihot] Probala sam uglavnom koktele s votkom, pa bi takve i miksala jer s fini, ali svaki prijedlog je dobrodošao [:sramezljiv]
2015 06 11
Uvijek kupim neki sok tropski mix ili barem od ananasa, ali od cuge je dobro imati bijeli rum. Nikad ne radim po receptu već više koje sastojke imam pa ih mućkam... od sokova brusnica, ananas, mango, papaja....
2015 06 11
Uuuu kokteli [:zaljubljen] za mene molim jedan blue lagoon [:hihot] i posalji mi pozivnicu [:kesi]
2015 06 11
Ornela a gdje ima za kupiti blue curacao i koja mu je cijenaa, ja to nisam nigdje u trg vidjela [:sokiran]
2015 06 11
Sea breeze [:kesi]
2015 06 11
Uuu, hvala, pišem popis koktela i sastojaka, valjda ispadnu ok. Ali hmm, nemam shaker [:boji] Jel neophodan ili mogu smiksati u nećem drugom?
2015 06 11
Roto ima te raznorazne žestice za koktele,ako nemaju odmah uvijek se može naručiti... [:smije] Ja miksam u blenderu [:hihot]
2015 06 11