Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Bračni krevet?

Cure, ima li razlike u čvrstoći između kreveta tipa francuski ležajevi i kreveta drvenih okvira s podnicama? Gdje se kupuju kvalitetni, izdržljivi, koji neće zaškripati vrlo brzo?;)
2015 06 16
moji su godinama imali francuski krevet....i mogu reći što se čvrstoće tiče,odličan je...ali mana mu je što se sa vremenom mora pretapecirati i što se ne može mijenjati madrac...krevet od iverice je koma živa...nakon mj dana ni prst ne smiješ pomaknuti a da ne škripi...mi smo sebi napravili od punog drveta....i prezadovoljna sam....
2015 06 16
Bolji je francuski [:smijesi] Mada imam 180x200 iz lesnine presvučen umjetnom kožom i zadovoljna sam...al eto podnice su čista katastrofa [:ljut] zato kupujem nove [:smijesi]
2015 06 16
Ja se uskoro udajem i baš si mislim kak bu gospon spal u dn. boravku na kauču jer hrče ko motorna pila [:smije] Meni moj francuski ostaje [:hihot]
2015 06 16
Mi smo sebi složili krevet od paleta, napravila sam čak i uzglavlje... puno drvo. teško, nikad ne bude škripalo :)), još i izgleda ludnica.
2015 06 16
Moj rođak je napravio krevet od greda...to je stvarno nepoderivo, samo što treba onda skombinirati sav ostali namještaj [:zaljubljen]
2015 06 16
MorskoPrase gdje ste kupili palete? [:smijesi]
2015 06 16
ComeStai...pa u većim firmama/skladištima djele palete, mislim ove koje nisu EUR i samo ih pohoblaš [:hihot] Ja sam spilila preko 90 paleta [:smije]
2015 06 16
Čitala nešto da te nisu ok za kuću. Kao da bi mogle imati štetnih kemikalija po sebi. Pa sad ti znaj. [:pospan] A su ti dosta čvrste? :)
2015 06 16
Nove sigurno ne djele, jer je borba za nove palete [:smijesi] Pa da u pravu si, vuku se po kojekakvim terenima. Dečki s posla su si napravili vrtnu garnituru s paleta...samo su ih prelakirali. Mi imamo firmu pa sve ove "van standarda" pilim i super su mi za potpalu zimi [:hihot]
2015 06 16
I ja mislila da bi vrtnu od toga za gorice i možda još sitnice neke. Nama psi imaju palete u boksovima, dođe im kao terasa, nisu u blatu ako kiša ni snijeg u zimi. [:smije]
2015 06 16
Stvarno se mogu super stvari napravit. Ima neki premaz za drvo protiv gljivica i onda preko prelakirate temeljnu za drvo pa lak po želi i može to super izgledat....dečki su kupili one jastuke za stolce u jysku i stvarno super izlgeda [:smijesi]
2015 06 16
Super, hvala na savjetima! [:smijesi]
2015 06 16
probaj željezni krevet,svi koji su kupili kažu da je super...
2015 06 16