Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Recenzije i preporuke fitness programa

Znate i same da danas imamo more jedno različitih izazova (npr. za noge, ruke, trbuh itd.) i fitness programa, od onih Beachbodya kao npr. T25, Turbofire, 21 day fix i druge, do Blogilates, Jillian, Tracy, Zuzke i drugih. Budući da i sama dosta pratim sve te fitness programe i gledam kakvi su, što bi mi odgovaralo, uglavnom čitam strane recenzije, čitam njihove planove prehrane pa sam došla na ideju zašto ne bi mi isto tako napravili recenzije par fitness programa sa našim planovima prehrane i prikazom našeg načina kako smo to vježbanje ukomponirale sa svojim tempom. Jer nismo sve u fitnessu, mnoge od nas trče na 100 strana, isprobavaju štošta i zašto ne bi podijelili svoja iskustva? Svaka od nas ima svoj tempo života, svoje brige, "zadaće" i naravno, svoj način kako pokušava ukomponirati i vježbanje i zdravu prehranu. Evo ja sam odlučila isprobati PIYO, ali u trajanju od 30 dana. Mislila sam napraviti baš pravu recenziju, sa slikama i mjerama na početku i na kraju. S detaljnim opisom što sam jela, s čim sam se mučila, i u konačnici s pozitivnim i negativnim stranama tog programa (po mom mišljenju). Vidjela sam da su mnoge cure isprobale taj program, ali nisam ništa konkretno našla o tome. Uvijek su komentari "dobro je" i sl., ali nema neke opsežnije recenzije. Ja ću pokušati, nemam što izgubiti. Ako izguram tih 30 dana, objavit ću ovdje recenziju pa da vidite, ali pozivam i vas druge da se priključite! [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 06 16
odlicna ideja [:zaljubljen]
2015 06 16