Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Preporuku parfema molim

Dakle tražim neki pravi ljetni dugotrajni parfem. Lagani, cvjetni, voćni miris al da se osjeti i nakon dva sata. S obzirom da sam tek nedavno otkrila ljubav prema parfemima nemam pojma koji odabrati,a u parfumeriji odustanem nakon isprobavanja trećeg... Dakle molim vaše preporuke i iskustva Hvala [:poljubac]
2015 06 21
Moschino glamour
2015 06 21
Marc Jacobs daisy ili ck one, divni su i naravno chanel chance.
2015 06 21
Dolce gabbana light blue. Must have [:zaljubljen]
2015 06 21
ovisi jel voliš opore parfeme, svježe, lagane cvijetne ili puderaste... ja npr po ljeti volim sve na bazi limuna da je svježe... bez slatkoće u sebi... ono svatko od nas je drugačiji.... prvo nađi koju bazu želiš pa tako po bazi selektiraj imena i brendove - tako ti je lakše :) Imaš ih svježih za ljeto ali slatkastih (aqua di G ti je taj tip parfema i D&G) Meni za proljeće pašu puderasti perfemi (sa bazom pudera) i uvijek koristim LAcoste ili Jean Paul G. (onaj Madonna klasični) Za zimu su mi slatki i jaki (Issey My. zatim Cashmire, uglavnom Kenzovi jer on ima jake parfeme
2015 06 21
E pa da, možda bi ti se svidio Elizabeth Arden Green Tea. Meni osobno ne odgovara, ali mi tako dobro miriše na drugima.
2015 06 21
Ja trenutno imam D&G light blue i preedobar mi je [:kesi] bas onako ljetan
2015 06 21
joj ja sam totalna tuka za te note... [:hihot] Super su mi lagani i citrusni parfemi- to je to što znam [:jezik] Razmišljam o Acqua di Gio Giorgio Armani- kažu da je odličan i dugotrajan
2015 06 21
eto evita takav ukus imami ja citrus u bazi Da Acqua di Gio Giorgio Armani je takav, Kenzo ima mislim eu de Kenzo (tako nekako) ali sličan i još jači od Armanija. Postoji ti jedan stari parfem (ove starije cure ga se sjećaju) O de Lancome - kralj svih citrusa, rijetko se da nabaviti ali taj je na tebi 0-24 ja sam kupila sebi za ljeto jedan koji nema u sebi ni trunku slatkoće, tako je svijež, jak i opor da se pola tramvaja okrene kada uđem sa njim ujutro u gužvu
2015 06 21
ali on je kolonjska voda - ali jak kao parfem
2015 06 21
Hvala cure [:poljubac] Uzet ću sve u obzir [:smijesi] Eto katjazg naučila sam nešto o parfemima , hvala [:hihot]
2015 06 21
O de Lancome se može naći i na Krpicama, ali, on nikako ne spada u 'lagane' parfeme koje evita25 traži. ja mislim da bi njoj prije legao neki od ovih 'pomodnih' citrusa kao što je 'light blue' ili 'aqua di gio' [:smijesi]
2015 06 21
gita tko ga ima? imaš link
2015 06 21
samo upiši u tražilicu O de Lancome [:smijesi]
2015 06 21
L'Eau d'Issey - Issey Miyake skoro pa svi,kenzo flower,bvlgari rose..
2015 06 21
1 2