Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

oziljci od akni

jel imao netko slicnu situaciju? cime ste rijesile? imala sam akne dobrih 5-6 godina, a u zadnju godinu dana mi izbijaju samo kad trebam dobiti [:smijesi] [:zaljubljen] tako da mogu reci da sam ih se vise manje rijesila, ali su mi ostale fleke/oziljci, pa se sad pokusavam toga rijesiti. savjet? hvala [:poljubac]
2015 06 27
Ja sam isto imala ožiljke od akni i to vrijeme kad sam ih se htjela rješiti svaki dan sam skoro nešto radila, al sve prirodno.. Iscjedila bi limun i s tim bi si po licu, med bi stavljala, parila bi lice pa bi onda stavila puževu kremu, svakakve neke prirodne maske za lice i nakon 3 mjeseca nemam više niti jedan ožiljak :)
2015 06 27
bila sam dosad skepticna prema medu jer imam inace masnu kozu pa sam samo mogla zamisliti kakva bi mi bila ako jos i med stavim [:hihot] a za limun me strah da mi ne izgrize lice, ali ako je tebi pomoglo, probat cu i ja :) nabavila sam i glinu jer sam cula da ona isto pomaze, pa ce valjda biti nesto od toga svega [:smijesi]
2015 06 27
glina je super, sastavni dio svake maske za isusivanje, ne moze odmoc;) limun je isto dobar za kozu i ne nagriza heh koristila sam ga za izbjeljivanje pjegica i mrak je [:smijesi]
2015 06 27
Soda bikarbona pomaže, ja napravin pastu od vode, kapi limuna i sode. i to stavin na lice dok se ne osusi. kasnije se umijem.. [:smijesi]
2015 06 27
tnx [:smijesi]
2015 06 27
Ionsko srebro ti je super za to
2015 06 27
najbolje što sam koristila za lice je limun i mlijeko...limun nagriza prištiće,ali mlijeko ne dopušta da ošteti kožu...natapkam tuferom na lice i pustim nekih 10 min da se osuši i poslije samo vodom dobro isperem
2015 06 27
Prirodni sapun s glicerinom....duza uporaba i sve nestaje..
2015 06 27
tretmani voćnim kiselinama pomažu za ožiljke, ali je to skupo
2015 06 27
Čula sam da su i jagode super za oziljkee :D
2015 06 27