Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

American exspress student card PBZ

Pozdrav curke, neznam jel ova tema bila vec napisana na stranici,ali nemam vremena traziti tako da sam ju odlucila napisati bez obzira. Uglavnom imam tu american express student card u PBZ-u i vec ju koristim nekoliko mjeseci i sve sam uredno placala jer sam imala uredna primanja neka,i sad evo kasnim skoro vec cijeli mjesec jer nisam dobila neke novce koje sam trebala,i sad me zanima koliki je rok da se nemora platiti to dospijece jer mi inace dolazi svakog 9.og u mjesecu,znam da ce mi obracunati kamate ako redovno ne placam,ali zanima me hoce li biti neki problem, da ce mi blokirati karticu ,posto nije veliki iznos 300-injak kuna.I zanima me jos mogu li ja sad u 7.mj kupovati bez obzira sto nisam podmirila jos to dospijece...Eto curke nadam se da cete mi pomoci pusa =) [:zaljubljen] [:poljubac] [:hihot]
2015 06 28
Mislim da nebi trebalo biti vecih problema, ja kad sam kasnila sam nazvala i sve sam se s njima dogovorila, pristupačni su što se toga tiče. Neće ići odmah na ukidanje kartice.
2015 06 28
..mislim da je najbolje da ih nazoves...i pokusas se dogovoriti s njima...iznos nema veze.. [:smijesi]
2015 06 28
Dijana ,a sta su ti reklii,dokad si morala platiti to hehe =)
2015 06 28
to mi je dospijece za 5.mjesec koje nisam podmirila,i sad ce mi uskoro doci i za 6. jer sam mislila da cu dobiri neku lovu koju sam trebala i eto to vec kasni skoro cijeli mjesec i neznam sta da radim,nazvat cu ih pa cu se dogovoriti s njima onda [:zaljubljen]
2015 06 29
Uf ne sjećam se više, znam da je bilo dogovoreno na rate, a sad kad sam morala dati prvu, ne sjecam se. Najbolje nazvati pa ces sve znati, ali mislim da se ne trebas zabrinjavati, mozes pokusati pitati da ti odobre kasniji rok.:)
2015 06 29
Hvala tii,puno si mi pomogla nazvat cu ih sutraa pa cu se onda dogovoriti s njima sve =)
2015 06 29
Sretnoo :)
2015 06 29
E zanima me jos mogu li ja kupovati bez obzira sto nisam podmirila to,sad u 7.mj haha znam da je malo glupo pitanje,ali eto neznam kome da se obratim vise :D
2015 06 29
ne znam kak je sad, ja sam svoju prije 3 godine napravila. bio je limit 2000 kuna gore na njoj, tako da sam mogla do tog limita kupovat, bez obzira na to jesam li platila prethodni ili ne. imala sam neko vrijeme zastoja s primanjima, no nisu nis srali dokle godi su barem nesto mogli skinut s nje, 10 kuna makar bilo. brijem da sam se nekoliko mjeseci tak zezala s tim, onda su pocele opomene dolazit, kasnije sam morala nakon podmirenja duga vratit karticu.
2015 06 29
Isto sada ima 2000 kn limita..morala si vratit karticu,joooj nebi to htjela jer bas mi dobro dodje ako si nesta hocu kupiit :D
2015 06 29
moje iskustvo je tako da mi isto dolazi 9 u mj na naplatu. Znali se dogoditi da tada ne platim pa ipet oko 20tog skida medjutim jednom sam presla u drugi mj ali radilo se o jednom danu pa nije bio probl...no sto se tice koristenja kartice ne mozw se koristiti dok se ne podmiri. isprobano iz vlasttog iskustva.bilo j bas brukanje
2015 06 29
Neznam,ja sam sad u 6.mj mogla kupovati,iako nisam podmirila za 5.mjesec,dobro zadnji put sam nesto kupila 12.6.,a dospijeće je 9.og vjerojatno sam zato mogla jer je bilo 3 dana razlike,a sad vjerojatno nemogu..
2015 06 29
ako se dobro sjecam, 2 mj je mozes koristiti nakon sto ne podmiris dugovanje. kao sto su ti cure vec rekle - nazovi ih obavezno odmah sutra, zaista jesu pristupacni :) ja ih nisam nazvala, dapace, izbjegavala sam pozive sve do jednom, i morala sam rezati karticu na kraju - ali radilo se o vise mjeseci i vise love :)
2015 06 29
Sta da im kazem kad nazovem,ili ih pitam haha :D
2015 06 29
1 2