Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Nerviraju me

Mene danas negativkom počastio neki nick koji se sam prepoznao među onima kojima sam ja ostavila povratne (kao upozorenje onima koji vjeruju napisanome da je parfem original). Optužilo me da nisam sposobna prepoznati original i mislim da mi je ponudilo zamjenu za hvatanje jaja. Nadam se da ste bar malo ljubomorne na mene [:sramezljiv]
2015 07 03
ma joj [:vrti] koga zaboli za neciji 'lajk sanel' i slicne idiotarije... ako se bas hoces preseravati, skupljaj novce pa kupi original. i mirna bosna.
2015 07 03
da, cim se prepoznaju odmah dizu bunu i onda ti ispadnes budala i razapnu te na kriz... poznato mi je to iz zivota inace [:frustriran]
2015 07 03
Ovo je danas samo na sebe upozorilo [:smije]
2015 07 03
Hahah hvatanje jaja, bas je originalan. Ma mislim i tebe, covjeku unistavas biznis [:hihot] [:smije] A mislio tako fino zaradit na necijoj gluposti [:smije] Da slazem se bolje skupit pare pa kupit original [:smijesi]
2015 07 03
bas citam njegovu povratnu... posto niste sposobni za ulov desnog jajeta... koji lik [:smije] [:hihot]
2015 07 03
Kakvo desno jaje, ako cu lovit onda hocu oba [:hihot] jedno ko nijedno
2015 07 03
ne znam za vas, ali meni se svi muskarci na ovim stranicama, tipa mk, njuskalo, cine kao bolesnici [:boji]
2015 07 03
Nemojte me shvatit ozbiljno malo se zezam na njegov glup komentar [:smijesi] ali ima istine u tome, svi neki cudaci barem sa onima kojima sam ja kontaktirala [:vrti]
2015 07 03
A jos me vise nervira otvaranje sto tema akcije, selim se, samo danas popust... Ma svi mi ovdje prodajemo i hocemo se rijesit stvari koje nam ne trebaju i svi smo za dogovor... Ali ovo vec postaje pretjerivanje.
2015 07 03
nisam od onih koje smatraju da je određena marka mjerilo kvalitete.... i u svojim dosadašnjim kupovinama najčešće sam se vodila time koliko mi je što ugodno za oko, udobno za tijelo i povoljno za novčanik. što se tiče prepoznavanja određenih brendova..... hvale vrijedna je svaka inicijativa da se upozori na nešto što je lažno, u ovim vremenima kada svi odmjeravamo po nekoliko puta kunice u novčaniku. bravo, curke.... dok je takvih koje razmišljaju kao vi, novčanici nas neznalica su sigurniji !! [:poljubac]
2015 07 03
Hvala Danka [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 07 03
Imam odjece i markirane i ne markirane. Ono sto je markirano i skupo ne znaci da je i kvalitetno. Ja sam se opekla na guess cipelam. Ne bi ih vise ni dzabe. Ali to je moje iskustvo.
2015 07 03
tako i ja za njihove torbe [:tuzan]
2015 07 03
Guess cipele, original, kupljene u njihovom dućanu, kvaliteta nikakva. Ali sve više čujem da ni u dućanu nije original... Zato sam svoju markiranu odjeću, obuću itd. (dok je bilo para) kupovana vani.
2015 07 03