Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Ajmo žene tražim dobar recept(ledeni vjetar) :D

Pozz svima drage curke i žene, dakle dragi je poželio LEDENI VJETAR pa tražim neki dobar recept... [:jezik] također me zanima jel se može raditi u kalupu za torte ili mora biti baš tepsija zbog tih kora...ima na netu recepata,ali baš želim provjereno dobar! [:kesi] [:kesi] Jel komplicirano jako? [:sokiran] [:smijesi] Imam jedan recept,ali postupak nije baš dobro opisan.. Hvala! [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 07 09
[slika:1f8185f9-7385-4855-a4c4-c74cd00dca0d] Vidi mojjjjjjjjjjjjjj [:smije] [:smije] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Nije kompliciran, jedino su kore malo zajebane za napravit [:smije]
2015 07 09
eee daisy...to je pravi ledeni vjetar [:zaljubljen] ...
2015 07 09
www.ljiljananieder.com/recept/ledeni-vjetar-3/
2015 07 09
[:boji] [:boji] [:boji] [:boji] [:boji] KO će to radit? [:smije] [:smije] [:smije] To su te neke beze kore ili kako već jel? Može receptić izgleda mi mmmmm [:hihot] [:hihot] [:zaljubljen] meli 888 hvala uzet ću u obzir isto izgleda divno i čini mi se dosta dobro opisano [:smijesi] [:smijesi]
2015 07 09
ja sam dobar degustator, tako da to ne zaboravite [:smije]
2015 07 09
e kad budem znala takav kolač napraviti onda bum se udala(kolače jedem,ne znam baš peći) [:smije] [:smije] ili možda ne [:smije] ..makar nisam ljubitelja filanih kolača ..uvijek volim probati [:kesi]
2015 07 09
Šaljem komad svima ako uspije [:smije] [:smije] [:zaljubljen]
2015 07 09
Odlična tema ,pratim hvala [:jezik] [:zaljubljen]
2015 07 09
hvalaa , još ce biti recepata . [:zaljubljen]
2015 07 09
yes, recept je od tete Ljiljane, linkan gore ranije. S njezinim receptima nema greske. [:zaljubljen]
2015 07 09
Hvala ženske,javim kad napravim kako je ispalo sa dokaznim materijalom(ako uspije naravno) [:hihot] [:hihot] [:sramezljiv] [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 09