Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Medeja iliti priča o majci koja nikad nije čula za instituciju razvoda.

Napisala sam jednorečenični osvrt na faceu na poznaničinom wall-u na ovih dana aktualan slučaj ubojstva petogodišnjeg dječaka jer je ženu varao muž a ona jadna nije imala pameti da ga napusti, te sam potom na faceu dobila poruku žučno nabijenu uvredljivim sadržajem. [:hihot] Uvrede me uopće ne dotiču, baš me zaboli, međutim, ono što mene šokiralo je taj ton kojim je bila obojana poruka..osoba je, stekla sam dojam, zaista uvjerena da sam ja ta koja je zloćka u cijeloj situaciji a ne majka koja je UBILA nekoga jer je bila ljuta na muža i to još k tome DIJETE. [:sokiran] Ja sam, ispada, zloća jer kažem "ne ubijajte djecu kad vas muževi prevare".. [:vrti] [:sokiran] E sad, tko tu ima zmrdane moralne stavove? [:smije]
2015 07 10
mislim si ja da je ta priča puno dublja od onog u medijima i mi kao svekoliki puk nismo mjerodavni da donesemo sud o tome što se zapravo dogodilo...bilo li je to namjerno s njene strane ili nesreća, tko će ga znat, završilo je tragično u svakom smislu
2015 07 10
Nemojmo smetnuti s uma da nije svakom jednak put do razvoda, mira ili nove prilike....u svakom slučaju slažem se s petit, tko smo mi da sudimo [:sramezljiv]
2015 07 10
Koji je uopće motiv bilo kome da išta komentira od stvari koje vidi, pa i tvoj sada? [:sokiran] Uostalom imam pravo prokomentirati vijesti u javno dostupnim novinama, sorry. Kao i sulude upade u moj inbox. [:pospan]
2015 07 10
I to je točno uljeshura, što je javno podložno je i javnom komentiranju, bez obzira što tko o tome mislio [:smijesi]
2015 07 10
Pa dobro, žene drage [:znoji] , jesam li to upala u zonu sumraka ili što, ispada da jednog dana kad me moj vlastiti muž prevari i lupi, ja po nekima od vas imam sasvim prihvatljivo opravdanje dograbiti prvo dijete koje vidim na ulici i hititi ga u grabu jer eto, pod stresom sam, a on je gad? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 07 10
Slažem se sa Nerdy da priča ima puno dublju pozadinu i da ne možemo znati što se taj dan događalo u glavi te žene.Opet sa pozicije majke neshvatljivo mi je da bilo kojem djetetu,a ponajmanje svojem oduzmem pravo na život. [:tuzan]
2015 07 10
Ima jedna pa kaze vidi trn u tudem oku a ne vidi balvan u svom... Mislim da nitko nije dovoljno kompetentan da tako olako sudi o drugome pogotovo vodeci se rekla ova,ona detaljima. Znamo tko je ovdje da sudi.
2015 07 10
kakav god da je poroblem između dvoje osoba...i opet kažem "kakav god" ...nema tih svađa,maltretiranja...itd...da bi naudila jedinom biću koje znam da me voli bezuvjetno i bezgranično...njen postupak je za svaku moguću osudu,jer nema opravdanja za to [:ljut] [:place]
2015 07 10
Draga Majalike, mene uopće ne vrijeđa nijedan upis na ovoj temi i nejasno mi je otkud ti to. [:smijesi] Ono što ti misliš da je moja povrijeđenost nečime, je samo- šok. Ja sam samo šokirana načinom razmišljanja koji me plaši. Čak užasava. Jer danas sutra ću morati biti u strahu za vlastito dijete da idući gradom slučajno ne naiđem na ženu koju je upravo prevario muž. [:znoji] Slažem se ja da mi ne znamo cijelu priču iz pozadine, o tome uopće nema spora. Ja o toj ženi znam samo ime, lik i to posljednje "junačko" djelo. [:tuzan] Ali ono što vi govorite..je da je moguće da postoji priča tj pozadina koja može opravdati ubojstvo djeteta...I sad, tu nam se mišljenja razilaze. [:smijesi] Ja tvrdim da ne postoji i nikad neće postojati dobar motiv ili razlog da se ubije dijete. A vi tvrdite da treba i to razumjeti i da je možda postojao dobar razlog za to. Onak, wtf. [:znoji] To je pogrešno. Potpuno pogrešno.. NE POSTOJI dovoljno dobar razlog da se ubije dijete. Ne može postojati. I bok. [:vrti] Ma i da ju je milijun puta prevario i tisuću puta lupio, to nije dovoljno dobar razlog da opravda ubojstvo nedužnog djeteta...ubij me ali nije.
2015 07 10
i to stoji, ali kako napisah ranije ne opravdavam to samo kažem da nisu poznati detalji, užasava me pomisao da je učinila to, ali i dalje postoji mogućnost da je bila nesreća u pitanju pa mi je glupo donositi zaključke na konto šturih medijskih informacija.
2015 07 10
Drage moje , preteška tema da bi se išta pametnog moglo reći u par riječi ili rečenica !!!! Čitam jučer takve gadosti po netu na tu temu i pitam se , jer sam i sama majka , kakav se klik u glavi morao toj sirotici dogodit da napravi takvo što ???!!! Puno je toga u cijeloj priči sumnjivo , zašto je uzimala novac i dokumente ako je imala namjeru ubit sebe i dijete , na kraju otac , koji ju je očito doveo do takvog stanja ispada svetac , i za zlo su potrebne dvije strane , sumnjam da je ona došla na ideju samo tako napravit takvo što(ako uopče i je samoubojstvo u pitanju) , kakav je on muž i otac ako nije primjetio da je suicidalna , njega treba dobro proučit , možda ju nije on gurnuo , ali je lik očito psihičkim maltretiranjima doveo do toga da je sada fraj , samo što se očito malo preračunao jer nije mislio da će povest i dijete sa sobom. Žalosno je ustvari to što svi mi reagiramo na fizičko zlostavljanje , psihičko kao da ne postoji , često riječ boli više od šamara , ako te muž ne tuče NAJBOLJI JE na svijetu , a kolike trpe psihički driling , što je jednako batinama jer ostavlja posljedice isto kao i udarac. Uglavnom ne daj Bože ikome od nas koji smo se našli reći koju na tu temu da nam se dogodi takav black out u glavi .
2015 07 10
Pa baš to... [:vrti]
2015 07 10
A isto tako je moguće da je žena imala zdravstvenih problema i nije mogla biti odgovorna za svoje postupke.Mi to naprosto ne znamo.Dva života su ugašena,a tko zna koliko ih je uništeno tim činom. Moram priznati da kad sam prvi članak o tome pročitala moja prva reakcija je bila...ma sad bi ju izvukla van i ubila još jednom zbog toga što je napravila svome djetetu. A onda sa odmakom ..shvatiš da imaš samo djelove slagalice....
2015 07 10
Uljeshura tvoj striktni stav govori ili da imaš malo godina ili da imaš malo iskustva u životu, bilo vlastitog ili iz primjera bliskih sebi. [:sramezljiv]
2015 07 10
1 2