Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

otpadanje kose ....:(

Prije dok se nisam farbala i peglala sam imala lijepu kosu a sad imam uzasne ispucale vrhove ,i otpada uzasno ,svaki put kad operem kosu u kadu nadjem puno dlaka +sto mi otpada i bez da je perem,diram....prorijedila mi se uzasnoo Sto da radim??koristila sam fitival.,koprivu nista mi nije pomoglo..;( I da ne otvaram dr.temu Jutros sam se probudila i lijevo oko mi suzi,malo me boli kad pogledam u desno...pa neznam jel kome tako bilo ??
2015 07 11
ti industrijski proizvodi su više manje svi niškoristi jer nemaju dovoljno sastojaka kako bi popravili stanje, probajte jeftinu varijantu, kupiti čaj od koprive i ružmarina, i ispirati u tome kao zadnjoj vodi, ili malo odstajati pa isprati
2015 07 11
taj period opadanja sam i ja imala, ofarbala se tri puta i tako je pocelo. mislim da je to zato sto i inace imam tanku kosu..pa sam se prestala farbat, i nemam vise taj problem oko- mozda konjuktivitis ,ako ima puno sekreta vjerojatno je..
2015 07 11
za oko probati stavljati obloge od trputca, vidi sliku, dobro ga oprati, može i u alkoholu i dobro isprati, jer je trputac pri zemlji pa svašta po njemu hoda, i onda preko noći staviti list kao oblog, može se i malo sa nekim laganim flasterom zalijepiti da ne pada, trputac miče i ječmenac
2015 07 11
kod dermatologa.
2015 07 11
Ako Vam se ne da komplicirati s čajevima, stavite u neki npr. dječji blagi šampon, na 2 dl šampona 30 kapi eteričnog ulja ružmarina tipa cineol i 30 kapi eteričnog ulja himalajskog cedra. Svaki put kad perete kose dobro protresite flašicu i operite kosu kao i dosad, dobro isperite od pjene. I smanjite stres, od živciranja ništa dobroga [:poljubac]
2015 07 12