Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što Vi mislite o ovoj situaciji?

ja sam se prije tri sata dogovarala sa njom za veste ima ih more na profilu i svidjale su mi se i ja je pitam koje su veličine jer ne piše nigdje veličina, na to ona meni da ima svakakvih veličina i ja ono ok m mi treba i ona meni sve su vam m hah bilo mi je čudno no kao dobro uzet ču ih za 100 kuna sve mi davala.. i poslije sat vremena vidim ovo špk špk dobro da nisam išla kupovati
2015 09 03
hahhaha zato ni nema nis na profilu jer je sve rasprodala
2015 09 03
matkoormaric - to je i meni rekla,mene je zanimala jedna vesta i ja pitam koja je velicina i ona kaze imam ju i u S i M i L i to su vam sve benetton,haha,ja odmah odustala,pa me napadala danima zasto necu,ali mi je odmah bilo cudno a i iskreno ormaric mi je djelovao neuredno :(
2015 09 03
A trazila je roze najkice za 200 kn! [:smije] Balavica..vidilo se po slikama..ima max 15 g..
2015 09 03
Ako je neka balavica, fino na policiju! kad je riječ o maloljetnicima, nije ni bitna svota prevare, oni odmah idu van..Pa malo socijalna služba i tako, roditelji će biti ponosni [:zaljubljen]
2015 09 03
Sad mi pošalje poruku : " martininkutak1 , prije 50 sekunda nisi ni svjesna sta si napravila,neko zivi od ovog"
2015 09 03
malamaca zakaj ti ne vjezbas? [:smije]
2015 09 03
hahaha AndreaKod, nemoj me ni pitati,jucer ja to modificirala i u pola 2 ujutro stala na dasku i gas i uhvatilo me u kičmi,danas hodam u polusagnutom položaju [:smije] [:smije] [:smije] Ko mi kriv kad sam ko baba neka [:jezik] [:jezik]
2015 09 03
Živi od zamjena? O bratemili!
2015 09 03
Od cega zivi? Ubijanja ljudi smradom? To je balavo. Maloljetno.
2015 09 03
Ne mogu vjerovat, poslala sam joj novu adidas trenirku u zamjenu za traperice. :(( Koje izgleda neću vidjeti...Paket je kao trebao biti poslan u ponedjeljak, još ga nema, a sad me i strah kakav će uopće doći, ako dođe. [:place] :( Dobro da nisam pristala na još zamjena iako je forsirala...
2015 09 03
Ja sam njoj poslala 2 hlaca, 2adidas trenirke,duksu, a ja sam od nje trebala dobit hlace,tajice , dvije trenirke. A jadobila hlace i tajice i dvoje stvari sta nisam trazila :(
2015 09 03
Cure maloljetna je. Skupite se i redom. Svaka svoje
2015 09 03
O *ebote, ovdje se cure žale da ne mogu ni jednu zamjenu naći, nitko neće, a ova uspjela u malom roku svašta nakupit [:sokiran] Svašta danas ima pristup internetu :/
2015 09 03
Sara..ta je poslala poruka i poruka di god je stigla. Negdje je moralo upalit. Mora bit lepa i u cistoj robi bar prvi tjedan..za pocetak skole. Kad se ugnjili lako uvali dalje. Ko je vido prat sebe i robu. To je out.
2015 09 03
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11