Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Cure, radi li itko u osiguranju? Trebam savjet.

Nudi mi se posao u osiguravajućem društvu (privatnom). Radi od dečka frend (on je glavni i za sve zaduđen) i sada mu treba jedna cura da mu bude u uredu, jer je on većinom na terenu. Sada me zanima kakve su plaće tj. dali one ovise o broju polica koje se naprave? Što ako ne napravim dovoljan broj polica? Molim vas da mi malo pojasnite opis posla i to... Do prije 4 dana sam se ubijala na jednom poslu od jutra do sutra godinu i pol i nisam više psihički mogla jer je presing bio nenormalan, a plaća 2000-2500 kn. I dala sam odtkaz. Odlučila sam završiti faks (imam još 4 ispita do magisterija). I sada mi je evo uletio ovaj posao pa me samo strah da ću opet crnčiti za ništa, a fakultet zapostaviti, pogotovo kada sam pri kraju... [:place] Zato vas molim da mi ukratko kažete kako je vama na tim poslovima? Hvala puno! [:poljubac]
2015 10 04
Zavrsi fax. Moj savjet. Mozda ce taj papir da si diplomirala malo bolje pozicionirati od iskoristavanja i crnčenja.
2015 10 04
Hvala, draga! [:smijesi]
2015 10 04
Koliko znam, su svim osiguravajućim kućama postoji fiksni dio plaće, i varijabilni. Broj polica koji možeš napraviti dosta ovisi o tome kojom se vrstom osiguranja kuća bavi. Moja je iskustvo sljedeće: bila sam primljena u skoro sve jače osigurvajuće kuće..ali sam svaki posao odbila. Iz razloga što se očekuje da police uvaljuješ poznanicima. Danas svako društvo ima svoje osiguranje tj jako je malo službenih korisnika koji nemaju već sklopljeno osiguranje. Dakle, ostaju privatni kojima se moraš uvlačiti i praktički moliti da sklope policu. Koliko se sjećam, u jednoj je kući mjesečni minimum bio 20 polilca. Moja je preporuka da se time ne baviš. Radije potraži neki posao sa fiksnom plaćom i završi faks.
2015 10 04