Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim admina da kažnjava osobe koje stavljaju pogrešan tag!

Svima ovo već ide na živce.. Mislim si, pa možda tu i tamo koja stavi tag, dva više... kad ono, sve više i više je takvih! Upišem u tražilicu ''Zara jakna'' i izbaci mi sve jakne samo ne one iz Zare jer korisnici stavljaju pod jaknu iz kineskog dučana ''Armani'', ''Zara'', ''Bershka'', ''Mango'', ''Chanel''... nda, od svuda je... Gledajte, svima nama je u cilju prodat i zaradit, al ja baš ne želim iz inata te jakne kupit ako sam tražila nešto skroz deseto.. onda nam ne treba tražilica nego ćemo tražit pod ''kartice'' i to je to... Pa tražilica i je ovdje da se lakše snađemo i pronađemo ono što želimo. Uzalud je ako ja tražim puder, a izbaci mi kopiju Nike tenisica. Stanite na loptu. Ponavljam, svima je u cilju prodat i zaradit i svi želimo bit na vrhu liste i izbačeni na naslovnici da svi vide naše oglase, al ne mojte zato stavljat krive tagove jer onda to ni čemu ne služi.. Ako se želite istaknut, ima opcija da platite pa ko voli, nek izvoli!
2015 10 08
[slika:38981318-dc20-4eba-8f4d-d1ec228201f7] Reakcija adminke! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 10 08
nemojte*
2015 10 08
a ono, neka pravila moraju postojat... po adminu su veći problem ovi koji pitaju za zamjene i objave nešto da traže... normalno da pitaju kad od pogrešnih tagova ne mogu pronaći ono što žele..
2015 10 08
Adminku boli kuki za to sve, evo iskreno.
2015 10 08
ugh, a kud ideš zaru ovdje tražiti? to je rak rana na krpicama, sve je zara, SVE [:boji] Prije sam bila protivnik "tražim" tema, sad ih svesrdno pozdravljam. Em zbog glupih kategorija, em zbog tagova, em što ne pišu sve cure dobre opise da ih se indeksira. Nedavno sam tražila haljinu dugih rukava, odustala sam nakon 15 min.
2015 10 08
Daisy, zašto ti ne uhvatiš malo taj posao adminke??
2015 10 09
Taj problem traje vec dugo, mislim da sam tu dvije godine i stalno se ljudi na to žale...nemoj se uopće živcirati jer se ništa neće promijeniti. Pokušaj se zabaviti, upiši u tražilicu neki pojam pa se smij kakve sve budalaštine ljudima padnu na pamet tagirati pod npr. crvena vesta, i slično [:smije] [:smije] [:smije]
2015 10 09
[slika:bdd024eb-403c-4e86-8482-ef9897636499]
2015 10 09
[slika:6732b3e3-74c9-46be-ac48-6de973a59ab7]
2015 10 09
Jel sam probala? Makar sam joj ponudila pomoc i otvarala dnevne teme svakih 24 h, al se par krpičarksih kokoši žalilo zasto bas ja i zasto ona ne radi svoj posao, tako da mi je i to ukinuto. Zasto ona prima placu? Nemojte da budem prosta.....
2015 10 09
hahahhaha andreaaaaa [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 10 09
prima plaću za češkanje gospodođe ili navlačanje majmuna, kako vam više drago [:hihot] mah, nema se smisla živcirati oko toga, bolje neće biti. Otvorit svatko "tražim" temu i bok. Realno, previše cijenim svoje vrijeme da bih izgubila par sati tražeći nešto i isprobavajući razne kombinacije tagova. [:sramezljiv]
2015 10 09
mozda nije dobila placu pa je u strajku,meni je isto bila ona tu ili ne [:smije]
2015 10 09
MA onak niš ne prodam bila ona tu il ne,a jeftina sam do bola
2015 10 09
1 2