Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

family - kakva mater takva kćer... Ima i u toj nešto, da su nju roditelji imalo nečemu podučili i malo žešće ustrajali u odgoju ona danas ne bi takva bila. Iako mogu još nadodati da vidim kako je to danas sasvim normalno, sve više djece se ponaša kao stoka neviđena, bez ikakvih posljedica(još ih podrže)... I da imam 20 godina, nemam 400, pa da pričam kao bakica [:smije] .
2013 06 01
ma neznam stvarno ....sad mi pak opet pise ma nisam takva a joj znate poslala sam torbu ,baletakne ostale u autu pa sam njih naknadno ..ja neznam prati li ta mala uopce sta pise stvarno neznam !?!??! sad je jos iz kastel luksic promjenila grad u split (jer sta cu jesto teze na nac?!?!?) samo je zaboravila na ludost zvan Fb i Twitter ..naravno da joj to nije palo tako pametnoj na pamet...... ozeni li mi sin neku tavu -gotova sam hahaahahahahahahahahahha
2013 06 02
@dudazg...isto sam i ja pitala a tako mi svega i pomislila nakon sto je prevarantici obrisana negativna nakon sto mi je prodala antilop gleznjace koje antilop nisu nikada ni vidjele [:sokiran] adminka joj je negativnu obrisala jer joj se nije dalo natezati sa time i ona se zalila na mene jer sam joj ja trebala reci da to nije antilop [:sokiran] halooo. prema tome ne trazim vise pomoc od nje jer mi ne treba dodatnog uzrujavanja [:frustriran] a moram reci da ionako ne pomaze a zasto...
2013 06 02
Upravo,meni je jedne prodala lažnjak i onda mi je napisala da sam bezobrazna i nekulturna, a druga je imala sve pozitivne i moj minus pa je očito neka prija ili ne znam što, kada ima privilegiju. Teško je to, ali ako mislimo imati neke koristi tu, moramo trpiti nema nam druge... [:sokiran] [:tuzan]
2013 06 02
I EVO DOBILA JA TORBU OD AVON 12 -ZA STA JE ONA TVRDILA DA JE NOVA !! TORBA DOSLA PODERANA ,PRLJAVA ,KORISTENA JAAAAKO PUNO ,BALERINKE NISU NI DOSLE ,SVE KUPA KOSTALO 530KN!! A ONA MENI KAKO SAM BEZOBRAZNA I NEKULTURNA I KAKO CE NJEN OTAC SVE RIJESTITI AS JA SAM BOLESNICA I STA HOCU ?!??????? I SAD MI RECITE STA BISTE VI NA MOM MJESTU?=???
2013 06 03
Sebastiana, sad čitam i ne vjerujem!! koja bolesnica!!!! "cura uopće ne odgovara na poruke i ne javlja se(ok možda nije mogla ili nema pristup internetu)ali onda se nemoj ni bavit ovime! totalno neozbiljno i neprofesionalno,u svakom slučaju kupac treba tebi a ne ti njemu!" jesi javila adminici da ti pobriše komentar??
2013 06 03
evo cure pa procjenite same - avon12 , prije 21 dan, 15:04 -...ali ovu crvenu za 400 stvarno nemogu ispod jer ta je torba jako skupo placena a u potpunosti nova .., family , prije 14 dana, 18:46 Uplaceno prije 3 ure ;)) avon12 , prije 13 dana, 01:11 Sutra saljem ujutro family , prije 6 dana, 21:35 -ljepo bi te molila da ili sutra hitno saljes ali U NOVOM STANJU .INACE NE ZELIM ILI MOLIM TE NOVCE DA MI UPLATIS! avon12 , prije 6 dana, 23:23 - sve je u novom satnju- avon12 , prije 7 sata Ja sam vam sve rekla i torba opće nije u takvom stanju stoga lazete ja ću vas prijavit jer lazete ja sam vam poslala torbu u stanju kao na slikam kako to možete rec a baletanke vam sutra stizu pa se strpite pogledat ...ja sam vam torbu od 1200 kuna prodala za 400 kuna u novom stanju torba niti je poderana niti sporka torba je nova avon12 , prije 5 sata- nosena je svega 5-6 puta I SAD VI MENI RECITE DALI OVA CURA LUDA ILI NE SHVACA KADA LAZE I DALI UOPCE RAZUMIJE POJAM POTPUNO NOVA I NOSENA ?!?!?!?!?! -
2013 06 03
@family, negativnu i kao kupcu.. kad ne može još jednom kao prodavaču. A adresu imaš pa u potjeru.. Dokud može ići taj bezobrazluk? Neki nemaju granica uopće..
2013 06 03
doista nemaju ....nemam vise rijeci ..ali stvarno..... ma imam i broj telefona od obiteljskog obrta od matere i oca i od nje i adresu .bas sve .....
2013 06 03
@family - žalosno... Nije to mala cifra [:tuzan] , javi joj se doma roditeljima, najbolje, ali tko zna kakvi su oni...
2013 06 03
Tanjazggrt...baš to,nevjerujem totalno sam ostala šokirana i razočarana,ali nisam nikome za to javila,samo eto ostavila sam komentar tu na forumu da znaju ostale cure da neprođu isto kao ja jer nemogu biti 24 sata na internetu...ali to 2 dana me dotuklo,ali sam svejedno morala javiti za to da nebude još takvih cura kako sam ja prošla
2013 06 04
meni je stvarno više pun klinac prevaranata ovdje i na njuškalu...neznam jesam ja stvarno jedina ovdje toliko naivna da mene svi zeznu pa stvarno više....užas [:ljut]
2013 06 04
curke,sta reci na ovo- prije 8 dana cura hoce kupiti cipele,ok,moze,sretna je sto nisu prodane,uzima ih sigurno.dam joj broj racuna.. srijeda ne stigne uplatiti pa ce u petak jer je u cetvrtak praznik.ok,nema problema,ja ju cekam.petak,nema uplate,kaze da je zavrsila na hitnoj.opet ok,kazem ako cete uplatit u ponedjeljak,utorak ja vas opet sacekam,moze,kaze ok..pon,utorak,nema uplate. da bi mi rekla sorry,necu ih uzeti! a u međuvremenu odbijem 5 cura koje su ih htjele kupiti..
2013 06 05
Ostavi negativnu za zavlačenje i takvo bezobrazno ponašanje. Upozori druge time na moguće poslovanje s istom!
2013 06 05
SanjaLora - negativna naravno... Kada imaju obraza biti tako bezobrazne tko smo mi da bi "škiljile" na takvo ponašanje i razmišljale kako ćemo im jadnima "narušiti" kupovinu/prodaju... Pa neka dotična radi drugi profil, ubuduće će razmisliti hoće li nekoga za*ebavati ili neće... [:smijesi]
2013 06 05
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 58