Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

Ancice, Ancice, opet ti NEZNAM. Uči od lollip, ona stalno virka u rječnik i sve je bolja..na putu je da uvijek bude u pravu..
2012 11 03
uvik nas nasanjka poštar kad padne. a i krepalo mi zvono pa me to isto zeza. stopirat ce baba paket ako triba [:kesi]
2012 11 03
Soliš li ti pamet svome djetetu, bez obzira na to što te ono ne razumije baš još uvijek?
2012 11 03
kad vidim poštara slijedeći put ima da odvalim.. mislit će jadan čovjek da sam skroz nasanjkana...
2012 11 03
nemam ga sada kraj sebe.. evo uzela sam neke koverte i papire i vježbam.. ostavim ih na stolu.. onda izađem van iz sobe... pa utčim unutra i počnem ih kidati, štopam vrijeme, znaš? da budem što bolja.. onda kad vidim da nema ništa unutra, trčeči van vičem da ne preuzimam... i tako već par x...
2012 11 03
zadarmamica rastura.. ovo s babom... [:smije]
2012 11 03
zadarmamica, tvoje dijete će uvijek misliti da ti trabunjaš, ali daj mu često, obvezno i uvijek do znanja...usmeno i forumski da si ti najpametnija... i ne samo njemu... nego i ostalima, strancima pogotovo.... to je današnja pouka...
2012 11 03
Ancica, super ideja..ja od sutra počinjem vježbat..kakva joga il pilates: ljudi, trgajte pakete [:smije]
2012 11 03
Roby26 pokušala si da ti prvo slovo bude veliko i uspjela si, ali si se ponovo povratila u prvobitno stanje... Ne povraćala, nego povratila, kao ponovo si se vratila, znaš ono kada se vratiš na nešto u čemu si bio prije toga u čemu si sada, jer to u čemu si sada ti jednostavno ne stoji bolje od onoga u čemu si prije bila, ne možeš se naviknuti, pa te ono od prije privlači da se vratiš nazad, jer jednostavno ići naprijed nema smisla...
2012 11 03
Ancica, jel ti to imaš pomagača? Svaka ti je bolja od bolje, iznenađuješ me.. [:kesi]
2012 11 03
kupila ja neki dan malom igračku. ali jbg,poštar zaboravia na nas i otiša. ALI, baba ga srila u drugom kvartu kad je išla na bus i napala ga dije igracka. :) pa je baba preuzela.
2012 11 03
Baba je glavna, možda je onlymama također baba? :O
2012 11 03
ma Roby od kada sam jela, objedovala, kušala, kako god.. ja sam nova osoba, trgam dva paketa u minuti, bez da oštetim sadržaj... jel znaš kakav je to napredak za mene? ali evo..i dalje malo slovo na početku rečenice
2012 11 03
koja sad onlymama? o čemu ti sanjkaš, lollip?
2012 11 04
lollip...ova o povraćanju...totalno te kužim...baš sam joj ja to htjela napisati... zadarmamica... dakle, ti imaš od koga učiti... tvoja bab je tvoj sensai... učitelj, master... ugledaj se u nju...
2012 11 04
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 70