Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ONLYMAMA-sve i svašta

lolip je bar našla utjehu u hrani... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2012 11 03
Nasanjka? Ima li to nekakve veze sa sanjkama??
2012 11 03
al u biti, da bi skužila razliku leopar/tigar, moraš biti mama, moraš znati stopirati, treš bit pismena skroz i nikada, al ama baš nikada ne dopustiti da te netko prevari a kamoli nasanjka..
2012 11 03
e.......sad će zima... i snijeg, snjeg, ma...ono bijelo.... jel... cure... ima da se sanjkamo do mile volje....joj... ja ću se sanjkati do pošte, onda primim pouzećem(ali ne primim, nego uzmem od poštara ko bajage paket i kao primila sam, a pokidam ga da vidim jesam se još više nasanjkala) i onda ako mi se ne sviđa...ja samo kažem da neću i odsanjkam... jer oni imaju moje podaTke, ali nemogu mi ništa, jel da?
2012 11 03
pa da, to ti je poznata riječ iz Klaića: nasanjkati, naklizati, naježiti,... uglavnom, sve vezano uz zimske uvjete [:smije]
2012 11 03
ja bi se sanjkala na saonicama s leopard/tigar uzorkom.... baš bi... idem reći mami... [:smijesi] [:sramezljiv]
2012 11 03
ja mislim da onlymamu nitko dugo nije naježio... ili nasanjkao... [:smije] [:smije] [:smije]
2012 11 03
Ancica29, ti si sve totalno shvatila.. čista petica.. al još trebaš i nešto stopirati usput prilikom sanjkanja..
2012 11 03
lollip oDprije sve kuži, samo joj dijete fali [:smije]
2012 11 03
Ali 3 mala prašćića su ipak ovdje, tako da je vjerojatno bila uprljana... ili možda ipak nasanjkana? Kako se ono kaže...
2012 11 03
a Roby puno mi je to odjednom... nemogu ja tako...nemogu.... pokušavam, ali previše mi je... to sa stopiranjem ja nemogu nikako shvatiti, pokušale su mi cure objasniti, ali jednostavno... ja sam klinka.. nemogu
2012 11 03
Jao, pa da, ja balavica od 20g moram sada dobiti dijete da bi bila mama, jer kao takva dobivam napismeno da sam uvijek u pravu i da sve znam...
2012 11 03
ja sam mislila da moja mama trabunja.... objašnjavala mi je, ali nisam joj vjerovala... [:boji]
2012 11 03
znate šta cure... ako je to način da mi nikada više ne budemo prevarene...nasanjkane...da znamo pravopis i gramatiku...da sve znamo..ono sve... pa zašto ne budemo mame? ha? ja želim biti sveznalica [:smijesi]
2012 11 03
Ja bi rađe opciju toga da mi budemo njena djeca, onda ćemo lakše shvatiti i odmah će nam prenijeti znanje...
2012 11 03
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 70