Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šminka /

Najbolji puder?!

dobra večeer [:smije] [:smije] molila bih vašu pomoć oko pudera,naime kroz zimu mi se jako koža osušila [:place] i nikako da pronađem puder koji mi neče sve te suhe djelove dodatno naglašavati naravno kupujem pudere za suhu kožu,nisam kupovala za masnu(da nebi bilo odgovora da kupim puder za suhu kožu [:smije] ) bez obzira koliko ja "nahranila " kožu prije pudera,suhi djelovi uvijek iskoče van pišite mi vaše prijedloge,koje ste isprobale i naravno koji su učinkoviti(netrebam neku preveliku pokrivenost,nešto srednje je sasvim u redu) A i moram podijeliti sa vama nešto što sam jučer isprobala i ostala u šoku koliko djeluje dakle jako mi je bitna njega lica i najviše trošim na nju,isprobavala sam svašta već i pročitam jučer da je talog kave dobar kao piling lica,isprobam i kad ono wooow [:kesi] [:kesi] koža mi je bila toliko mekana,i nahranjena da nisam mogla vjerovati bacam sve pilinge i držim se ovog Molila bih bez samoreklamacija i takvih stvari!!
2015 01 27
hehe ja imam isti problem pa ću pričekati skupa s tobom na neki prijedlog,inače skoro da nema kaj nisam probala :)
2015 01 27
ej..imam isti problem kao i ti..suha koža,perutanje..niti jedan puder mi nije odgovarao,svaki bi mi isticao suhe dijelove dok nisam promjenila kremu za lice..eucerin sa 5% uree...spasila mi je lice..sad mogu stavit bilo koji puder!...već sam pisala o toj kremi...predobra je !!...
2015 01 27
Ja sam uzela BB kremu kao za normalnu kožu i mogu reci da nije za normalnu ahhaha [:hihot] Vise je onako kao za suhu. Prov stavim malo korektora i onda preko to, i ne osuši se onako na licu pa da bude u tragovima. [:zaljubljen]
2015 01 27
A koju podlogu ili kremu stavljas prije pudera? [:smijesi]
2015 01 27
osobno imam suhu kožu,a puder koji koristim je Bourjois Healthy mix, s crvenim poklopcem...koštao je oko 80kn, u Bipi...meni osobno najbolji izbor [:zaljubljen] Također BB krema od Loreala [:zaljubljen]
2015 01 27
MAC studio fix!
2015 01 27
koristi podlogu za puder na dnevnu kremu za suhu kožu, ima u ljekarnama posebnih krema, npr avene, aderma posebno sa atopičnu kožu. nadam se da sam pomogla [:zaljubljen]
2015 01 27
dal podrazumjevaš ovo -nahranila kožu - prije stavljanja pudera pod stavila sam hidratantnu kremu pa tek onda puder? Jer je bitno da prije stavljanja pudera namažaeš lice s kremom. Meni je ok puder Manhattan perfect mat
2015 01 27
traplord, auuuuu pa studio fix bi joj bio pretezak.. i po meni nikako nije puder za suhu kozu.. [:sokiran]
2015 01 27
hehe,sve koje imaju problem nekaj čekaju samnom:) @mkrpice trenutno koristim Niveinu [slika:faa2dd35-d2ae-427e-a375-167750082f36] i te kreme stalno mjenjam hvala vam,raspitat ću se malo po ljekarnama,tamo bi ipak mogle biti najbolje @missmode naravno,nikad ne stavljam puder prije nego stavim kremu
2015 01 27
Meni je inace masna koza, ali je suha preko zime i mogu jedino preporuciti Vichy Idealia BB kremu jer suha podrucja ne naglasava, a lice izgleda bas svijeze , meni je odlicna [:smijesi]
2015 01 27
bourjois healthy mix koristim već neko vrijeme... imam suhu kožu i ispod pudera stvaljam samo kremu. doduše ne šminkam se svaki dan i skidam čim dodjem kući.. par mojih prijateljica ga također koristi i sve su zadovoljne.meni ga je preporučila teta iz muellera i da cijena mu je dodatan +. košta oko 80kn
2015 01 27
@traplord čula sam da je težak puder mac studio fix nevolim pudere koji se previše osječaju da su na licu,ajde možda za izlaske okej [:smijesi] ali za svakodnevnu upotrebu bi voljela nešto lagano
2015 01 27
@sailogirl čula sam puno toga dobrog o bourjois healthy mix-u ,samo nikako da ga kupim [:place] uvijek sam slušala preporuke od svakog i tako nakraju pokupovala svašta a pol toga nije odgovaralo kad bi se barem mogli kupiti testeri,bilo bi puno lakše [:kesi]
2015 01 27
1 2 3