Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tisak uspio pronači paket jeeee

Na svaki paket koji sam ikada poslala preko Tiska a bilo ih je... na stotine.. sam napisala max vrijednost od 500 kn. To je moje pravo i koristim ga u potpunosti. Još se nikad nijedan nije ni zagubio,a kamoli izgubio. No slažem se sa IrenaPlicka.. " pa oni u toj "vremenskoj kapsuli" prodaju lonce, noževe, knjige, kavu za van, sladoled, knjige, bombone, kekse, autobusne karte, izdaju novac, primaju i izdaju pakete..." a ima toga još.. prodaju karte za koncerte,primaju uplate za loto.. i što još sve ne.. nije ni njima lako [:tuzan]
2015 07 06
bome na mojim paketima uvijek piše 500,pa ga ti izgubi ako smiješ [:smije]
2015 07 06
Postovane prodavacice, radim na kiosku i u zadnjih par dana dogodilo se da su na 3 paketa bila zamijenjena imena primatelja i posiljatelja i tako su bili zavedeni i u kasi. Prema tome, ako vi na kiosk ne dodete sa sifrom paketa, prodavacica ne moze znati da je doslo do promjene podataka. Kad sam to otkrila, dobila sam odgovor da u skladistu u Zagrebu rade studenti koji mijenjaju godisnje, pa tako dolazi do gresaka. Tako da, Ljiljkana, nije uvijek prodavacica za sve kriva. [:smijesi]
2015 07 07
Problem je sto se ovdje nisu izmjesale sifre,ni adrese niti je krivo poslano nego doticna koja radi na kiosku nije pogledala u sve kutije koje je taj dan zaprimila,zajedno sa smokijem i ostalim artiklima,jer je bila ljena i tako je tjedan dana paket lezao pod njenim nogama dok ja nisam nazvala u upravu gosp.Kocijana gl.direktora tog oura i njihova tajnica je rjesila problem za sat vremena. I onda vidi cuda,paket se nalazio cijelo vrijeme kod nje samo sto je ona bila preljena malo pogledat Inace se divim curkama na tisku ali ima zescih ......
2015 07 08
1 2